DkPanc

Próbujmy odkrywać nowe piosenki, inne gatunki

Bob Marley reggae
Napisał: Pedro
Na podstawie: http://www.flickr.com
Bez wątpienia niemało osób ma swoje ulubione style muzyczne. Poniektórzy słuchają ostrzejszej muzyki, takiej jak rock lub metal, inni wolą kojącą muzykę klasyczną, jeszcze inni najlepiej czują się słuchając reggae. W dzisiejszych czasach stylów i rodzajów muzycznych jest faktycznie niezmiernie wiele, jest ich już tak dużo, że czasami ciężko nam jest sklasyfikować dany utwór lub zespół oraz przyporządkować go do prawidłowej kategorii muzycznej. Wiadoma kwestia: ogólnie jest tak, że wszystko co co akurat na zimne miesiące jest większym kosztem.

Chociaż tak czy siak Polacy nie powinni na zimę narzekać, ponieważ pomimo kilku wad zasadniczo jest urokliwą częścią naszego życia.
na koncercie
Napisał: Kathi Rudminat
Na podstawie: http://www.flickr.com
Oczywiście to bardzo dobrze, iż stylów muzycznych jest coraz więcej, dzięki temu każdy zdoła znaleźć coś, co go zainteresuje i zaciekawi (możesz przejrzeć takie serwisy jak ten i poszukać inspiracji: związane z muzyką). Jednakże nie powinno się ograniczać się wyłącznie do jednego rodzaju muzyki. Warto rozszerzać swoje zainteresowania i poznawać nowe style muzyczne, albowiem dzięki temu zdołasz odszukać coś naprawdę wyjątkowego.

Możliwe, iż do tej pory intrygował Cię jedynie rock czy pop, ale nigdy nie wiesz czy Twoje zainteresowania się nie zmienią albo nie poszerzą. Człowiek uczy się przez całe życie i przez cały czas uczymy się nowych rzeczy. Jeśli już został teraz poruszony temat mody zimowej, trzeba w szczególności zalecić paradowanie w trochę bardziej radosnych ubraniach. Są bardzo różne gusta, a więc jeżeli ktoś sądzi, że barwniejsza kolorystyka jest złym rozwiązaniem, zapewne nie da się nigdy przekonać, iż spodnie zimowe damskie powinny sprawiać, że nasze ulice będą tak jakby optymistyczniejsze.

A wbrew pogłoskom moda ma wielkie oddziaływanie na nas wszystkich. Zapewne gdyby sporo większa ilość osób widzianych na ulicy fajniej wyglądała, mielibyśmy sporo więcej powodów do śmiechu. W przeważającej większości spodnie zimowe dla dzieci cechują się optymistycznym krojem: nie da się tego jakoś ukryć. Jednakże kiedy już w grę wchodzi ubiór ich rodziców, niestety już nie jest tak kolorowo.

Oczywiście nie ma sensu przekonywać ludzi do swoich upodobań, lecz bez dwóch zdań bardziej wymyślne ubrania, radosne pod względem barw pozwalają ludziom przezwyciężyć wszelkie problemy mające związek z zimą. A co jakiś czas polska zima jest niemal niemożliwa do zniesienia. Zima stulecia - być może będzie już niedługo? Może ów tekst to typowy misz-masz, czyli generalnie nie zamieszczono w nim za wielu mocno szczegółowych, niecodziennych ciekawostek, porad, ale raczej nie takie miał intencje autor owego artykułu. Zapamiętajmy zatem: jazz, poezja śpiewana płyty cd/dvd albo twórczość raperów nareszcie jest obecnie dostępna dla dosłownie każdego człowieka. Ogromna szkoda, że często nie korzystamy z takich możliwości (zobacz nowości i zamów do domowej płytoteki: reggae cd/dvd).

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-02-12 06:02:13
Tagi: style muzyczne, pop, ubrania, spodnie, moda, DVD