DkPanc

Rozwinięta masa mięśniowa, to nie tylko zalety wizualne.

Antyczny model męstwa wyrażał piękno, które wyrażało harmonijność duszy i ciała mężczyzny. Istotą był zrównoważony rozwój ciała oraz ducha, co było miernikiem autentycznego męstwa. Atletyczna fizyczność, mimo, że zespojona z zaletami duchowymi, była zasadniczym pierwszeństwem. Obecnie u płci męskiej także można dostrzec fenomen troski o ciało.
Dwóch umięśnionych mężczyzn
Napisał: Hotlanta Voyeur
Na podstawie: http://www.flickr.com
Skuteczne troszczenie się o swoją cielesność jest mądrym rozwiązaniem spędzania wolnego czasu, zmniejsza zagrożenie schorzeń oraz postęp starzenia się organizmu, mężczyzna w sposób zrównoważony rozbudowuje zarazem swoją fizyczność, ale również i wrażliwość.

Duża część młodzieńców chce by treningi na siłowni przynosiły efekty w postaci przyrostu tkanki mięśniowej w optymalnym tempie oraz pomagały w uformowaniu wymarzonej rzeźby.

Triumf można odnieść troszcząc się generalnie o trzy segmenty, tj. zdrowe jedzenie, trening i suplementacja. Prędzej czy później panowie, którym zależy na przyroście bicepsów i tężyzny przy jak najmniejszych skutkach dodatkowych, decydują się na treningi z użyciem sterydów. Jako jeden z nielicznych anabolików, oxandrolon jest chętnie stosowany przez panów.Stosowanie oxandrolonu daje małe skutki uboczne . Oxandrolon jest stosunkowo niegroźny dla wątroby. Ponadto, zażywanie tego sterydu nie prowadzi do magazynowania się w organizmie wody i tłuszczu. Wspieranie się steroidami umożliwia osiąganie idealnych wyników.


Muskularny mężczyzna
Napisał: Hammerin Man
Na podstawie: http://www.flickr.com
Prędki przyrost idealnej jakościowo masy mięśniowej, lepszej sylwetki, szybszej redukcji zbędnych kilogramów a także zwiększenie tężyzny fizycznej i hartu. Trzeba pamiętać, że środki hormonalne, jeśli są wykorzystywane niefachowo, mogą mocno zaburzyć funkcjonowanie ciała. Pożądane jest więc sterydy, stosować racjonalnie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-02-12 14:38:30
Tagi: sukces, cielesność, fizyczność, Zwycięstwo, Triumf