DkPanc

Kto z nas nie fantazjował o lataniu? Latanie balonem, latanie szybowcem a może jednak extremalna przejażdżka gokartem?

Gokart
Napisał: Manolo Gómez
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kiedy myślimy o tym, co kupić naszemu facetowi z okazji jakiegokolwiek święta zaczynamy się denerwować. Oczywiście, jeśli to początki znajomości to pomysłów jest mnóstwo, ale im dłużej jesteśmy razem, tym ciężej nam dawać jakieś ciekawe prezenty. Jednak jest pewien genialny pomysł, o którym być może wcześniej nie pomyśleliśmy i jest to jazda samochodem na prezent. Nie chodzi tu, o jakiś zwykły samochód, o najzwyczajniejszą pod słońcem przejażdżkę a o niezapomniane przeżycie w samochodzie rajdowym. Lot balonem może dostarczyć mnóstwo wrażeń i zapaść na długo w pamięci. Podróżując balonem, można z kilkunastu a nawet z 1500 metrów podziwiać przepiękną panoramę okolic.

Balony wykorzystywane były podczas wojny. Dzisiaj służą do różnego rodzaju badań. Mamy na przykład balony meteorologiczne. Zdolność balonów do poruszania się w powietrzu przy minimalnym wydatku energii czyni z nich idealne narzędzie do badania planet posiadających atmosferę. Czasami, aby poczuć coś rzeczywiście „wow”, coś co przeszyje Twoje ciało silnymi emocjami i otworzy przed Tobą nowe możliwości, należy wybrać coś niezwykłego, np. http://www.prezentzycia.pl/pl/o/Off-Road/Piwniczna-Zdroj, gdzie adrenalina będzie aż wybuchać, a serce podskoczy do gardła.

Ale żeby wziąć udział w zawodach off roado’wych musimy posiadać dobrze dostosowany samochód. Dlatego ten sport to spore koszty. Warto, więc gdy jest się dobrym kierowcą poszukać porządnego sponsora, bo póki zajmujemy się wszystkim amatorsko, to można dawać na wszystko ze swojej kieszeni, ale z czasem domowy budżet może okazać się za mały, a by zarabiać na tym sporcie najpierw trzeba w niego trochę włożyć. Na przykład początkowo warto zapisać się na kurs driftingu. Choć może to bardziej dla tych panów, którzy chcą brać udział w rajdach na ulicach miast, bo i takie są często w ramach prawa robione. Kurs driftingu może być świetnym pomysłem na obdarowanie naszego mężczyzny.

Na pewno będzie zadowolony, gdy zamiast kolejnej pary skarpetek pod choinkę dostanie kurs nauki jazdy rajdowej. Balony używane były do celów wojskowych. Aktualnie służą do różnego rodzaju badań. Posiadamy również balony do badania danych pogodowych. Zdolność statków powietrznych do poruszania się w przestrzeni, przy niewielkim wydatku mocy, czyni z nich idealny aparat do analizowania ciał niebieskich posiadających gazową powłokę. Szybowce, to statki powietrzne nie wykorzystujące własnego napędu.

Początek lotu odbywa się przy użyciu aeroplanu, który holuje te szybowce na wysokość od 200 m do 800 metrów, po czym statek powietrzny wznosi się w niebo. Wszystko to pozwoli na znalezienie nowych tematów do rozmów, bo w tym czasie, my możemy
prezenty
Napisał: Shari's Berries
Na podstawie: http://www.flickr.com
pójść na jogę lub pójść do kina z przyjaciółkami. Warto pokazać, że jesteśmy dorosłymi ludźmi, którzy powinni czasem spędzić trochę czasu bez drugiej połówki i nie mówimy tu tylko o wyjściu do pracy. Potem, gdy będziemy już wieczorem sami, bardziej docenimy wspólne chwile, znowu zaczniemy być ciekawi dla partnera, a to jak wiemy bardzo istotne. Jeżeli, więc chcemy, żeby nasze związki trwały długo i szczęśliwie to trzeba robić coś ciekawego. Lepiej nie siedźmy przed telewizorem, bo to niszczy i związek i każdego z osobna. Pamiętajmy również o tym, że jeśli dawać już jakiś prezent to od serca. Naprawdę bywa, że lepiej nie kupić nic, niż kupować jakikolwiek prezent byle tylko coś kupić.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-02-13 10:19:41
Tagi: okazja, balony, samochód, Kurs driftingu, praca