DkPanc

Z których sklepów online nie korzystać?

Sklepy w internecie zwykle bardzo zabiegają o swych klientów. Jest ich dzisiaj niezwykle dużo, z tego powodu wyłącznie produktami wysokiej jakości oraz nienaganną obsługą można zdobyć zaufanie użytkowników.
sklep w internecie
Napisał: William Warby
Na podstawie: http://www.flickr.com
Problem w tym, że przestępstwa i oszustwa mogą zdarzać się również w sieci. Warto więc dowiedzieć się, jak bezpiecznie robić zakupy w sieci oraz w jaki sposób przekonać się, czy wybrany sklep jest wiarygodny. Dzięki paru prostym sposobom zawsze będziemy wiedzieć, na które sygnały powinniśmy zwracać uwagę.

Unikać powinniśmy przede wszystkim sklepów, w których nie podano najważniejszych danych. Na stronie sklepu online muszą zostać umieszczone podstawowe informacje dotyczące sprzedającego, np. tak jak na stronie bitcomputer.pl (Apte.pl opinie). Jeżeli nie można odnaleźć szczegółowej nazwy sklepu, adresu czy danych rejestrowych firmy, należy być czujnym, a najlepiej rozważyć zakupy w inny sklepie.

Znakiem powinny być dla nas również niespotykanie niskie ceny, które zazwyczaj wzbudzają naszą podejrzliwość. Jeżeli cena określonego towaru jest kilkakrotnie niższa od ceny rynkowej, powinniśmy być ostrożni i dokładnie sprawdzić sprzedawcę. Warto również przekonać się przed złożeniem zamówienia, ile szczegółowo będzie kosztować wysyłka. W niezwykle jasny i oczywisty sposób zostało to opisane chociażby na pinkorblue.pl (http://www.ceneo.pl/sklepy/pinkorblue.pl-s10735). Za sprawą szczegółowej instrukcji użytkownicy idealnie wiedzą, za co mają płacić, a na co mogą liczyć darmowo. W ten sposób unikniemy wszelkiego typu nieprzyjemności.kosmetyki
Napisał: Soraya
Na podstawie: Soraya
Na wiarygodność sklepów w internecie powinniśmy uważać szczególnie wówczas, gdy nabywamy towary takie jak kosmetyki czy suplementy diety. Sklepy takie jak tanie-leczenie.pl czy też apte.pl zapewniają nam wyłącznie najwyższe jakościowo produkty, w których zachowany jest termin ważności. Niestety zdarzają się oszuści, którzy np. proponują produkty przeterminowane. Trzeba mieć to na uwadze!

Uważać powinniśmy także na sytuację, kiedy dany sklep preferuje wyłącznie płatność z góry. Przelewów bankowych nie możemy wycofać, w związku z tym jeśli dokonamy zapłaty, a dany sklep okaże się nierzetelny, możemy stracić pieniądze. Jeśli posiadamy wątpliwość co do sklepu, należy skonsultować się z działem obsługi klienta.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-02-17 12:27:39
Tagi: kosmetyki, suplementy