DkPanc

ASG, czyli nowa moda na spędzanie wolnych chwil na świeżym powietrzu

militaria
Napisał: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu
Który z panów, będąc małym chłopcem nie aranżował zabaw z przyjaciółmi w wojnę czy policjantów i złodziei? Który młody mężczyzna nie patrzył z zachwytem na żołnierza w eleganckim mundurze z biało-czerwoną naszywką? A powiedzenie „za mundurem panny sznurem”? Funkcjonuje do dziś. Ale czy odzież militarna to garderoba jedynie dla wojskowych? Absolutnie nie. Odzież wojskowa cechuje wyjątkowa trwałość , co powoduje, że idealnie funkcjonuje w najtrudniejszych nawet warunkach. Nie powinien więc dziwić nas fakt, że buty taktyczne mają zastosowanie nie tylko w armii bądź militarnych kolekcjach, ale także podczas sportowych i turystycznych akcji.

Dzieje się tak głównie z racji ich dużej wytrzymałości oraz konstrukcji i kroju, zapewniających maksymalną swobodę ruchów.
Militaria
Napisał: The Joint Multinational Training Command Public Affairs Office
Na podstawie: http://www.flickr.com
W sumie wybór mamy ogromny, bo jesteśmy w stanie kupić w takim sklepie w sumie wszystko. Po pierwsze akcesoria pośród których najistotniejsze to przede wszystkim różne nieśmiertelniki – złote, srebrne i brązowe. To jednakowoż tylko dodatki, bo najistotniejszy jest strój i broń.

W tym temacie znajduje się wszystko, czego tylko chcemy. Bezrękawniki, bluzy czy specjalistyczne buty , kamizelki us i polo, kurtki, mundury, a nawet odzież dla dzieci i kobiet. Spodnie taktyczne używane przez tajne służby i elitarne oddziały wojskowe mają ogromne wzięcie także na cywilnym rynku. Są zaimpregnowane teflonem, mają dużą liczbę wygodnych klapek i schowków, a profesjonalne taśmy umożliwiają dołączenie ładownic i kieszeni.

Są idealne na survival, ale jednocześnie na tyle stylowe, że znajdują zapalonych zwolenników. Uzupełnione o pasek pleciony z nylonowej taśmy są po prostu wyjątkowym ciuchem prezentującym styl militarny. Od tamtej chwili Blackhawk - do kupienia w tym sklepie- produkuje różnego typu wyposażenie mniej lub bardziej taktyczne, wykorzystywane przez szereg służb mundurowych z niemal każdego kontynentu. Zakres towarów wciąż się rozszerza, a 6 lat temu pojawiły się też w sprzedaży pierwsze ubrania wosjkowe uzupełniające szeroką gamę kamizelek, kabur czy pokrowców.

Pamiętajmy, że wszystkie bluzki czy spodnie wojskowe będziemy mieli możliwość za pewien czas sprzedać, a więc zwróćmy należytą uwagę na to jak dbamy o nie. Dobrze, lecz akurat to taka dygresja, pewnie tak czy siak nie będziemy planowali rozpocząć handlować tekstyliami przez Internet... Pamiętajmy zatem na koniec jedno: w żadnym razie nie sądźmy, że bawienie się w wojsko to coś nieodpowiedniego (dobrą odzież i akcesoria militarne zamów online: http://www.cqb.pl/kurtki-wojskowe-c-21_139.html). W sumie w taki sposób mamy okazję świetnie oddać pokłon takim żołnierzom, którzy na nieszczęście pożegnali się życiem, aby tak jakby nas uratować.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-02-20 09:22:29
Tagi: mundury, nieśmiertelniki, Kamizelki, bluzki