DkPanc

Z jakiej racji warto jest zakupić audiobook Sapkowskiego? Sezon burz z pewnością cię nie zawiedzie

„Sezon burz” to książka długo wyczekiwana przez miłośników Andrzeja Sapkowskiego, mistrza powieści science fiction. Przenosi nas w tajemniczy świat czarodziejskich intryg, potworów oraz wiedźmińskiej opowieści, którą przeczytamy z uwagą. Dobrze jest jednak dla odmiany zdecydować się na „Sezon burz” audiobook, który umożliwi nam poznać dzieje bohaterów także podczas jazdy autem – ale przy tym uważajmy, by czujnie obserwować warunki na drodze, abyśmy mogli spokojnie skończyć słuchanie w domu. Dlaczego warto jest zakupić tego audiobooka?
audiobook
Napisał: Dave Crosby
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nade wszystko z racji fabuły, która z pewnością cię zainteresuje i możesz jej słuchać we wszystkich miejscach, gdzie posiadasz do tego odpowiedni sprzęt. Możesz również położyć się na łóżku i zupełnie wejść w świat magii, wyobrażając sobie każdą scenę i słuchając dźwięków płynących z głośnika. Drugą zaletą audiobooka Sapkowskiego http://fonopolis.pl/wiedzmin-sezon-burz jest świetna obsada aktorska, która rewelacyjnie oddała panujący w dziele klimat – słuchanie powyższego audiobooka będzie dla ciebie szczególną przyjemnością.

W przygotowaniu prezentowanego tytułu wzięły udział aż 84 osoby, które postarały się, aby ziścić wymagania osób, które z niecierpliwością na nią czekały. Nie można również zapomnieć o wyjątkowej muzyce i efektach dźwiękowych, jakie powodują dreszcze, przez co dodatkowo wzmagają przeżycia. Czeka na ciebie ponad 13 godzin słuchania – dobrze jest podzielić audiobooka na kawałki, aby dozować sobie przyjemność dzień po dniu i wprost oczekiwać z utęsknieniem na następny moment, gdy ponownie będziemy mogli znaleźć się w świecie stworzonym przez autora. Jeżeli chcesz sprawdzić nagranie zanim
audiobook
Napisał: SITS Girls
Na podstawie: http://www.flickr.com
zakupisz pełną wersję audiobooka, możesz znaleźć fragmenty na stronach internetowych sklepów oraz zaznajomić się z jednym z nich, by przekonać się, że będzie to dobry zakup.
„Sezon burz” to bez wątpienia warta uwagi pozycja, szczególnie dla zwolenników powieści fantasy. Warto jest zakupić ją w formie audiobooka, aby jeszcze lepiej poczuć klimat historii i móc stać się jej częścią, jakbyśmy faktycznie przenieśli się w tamten świat. Na pewno nie będziemy rozczarowani, gdyż rewelacyjni aktorzy pokazali maksimum swoich umiejętności, aby zadowolić każdego kochającego powieści Sapkowskiego słuchacza http://fonopolis.pl/sluchowiska.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-02-20 13:47:39
Tagi: Internet, powieść, audiobook