DkPanc

Co nowego są na rynku smartfonów

Gdybyśmy mieli usadowić koło siebie smratfony, jakie wyszły jako pierwsze, jak i również te, jakie są teraz najnowsze, to wyszukalibyśmy już po chwili parę różnić pomiędzy tymi modelami. Pierwsza różnica to na pewno gabaryty.

Obecne smartfony zdecydowanie się powiększyły, ale automatycznie ich waga spadała, przez to, że większość typów została wytworzona jako ultracienkie urządzenia mobilne - ekspert.ceneo.pl/nowy-telefon-od-htc. Po drugie, naszą koncentrację na pewno przykuje wyświetlacz. To, że ekran ma coraz pokaźniejsze rozmiary, przy każdej premierze nowego urządzenia, faktycznie przestało nas stosunkowo zaskakiwać.

porównanie galaxy s4 i s5
Napisał: pestoverde
Na podstawie: http://www.flickr.com
Mimo wszystko kolorystyka wyświetlanego obrazu, jest niewątpliwie zachwycająca. Pierwsze smartfony były świetnym elektronicznym gadżetem, niestety właściciele tych urządzeń marudzili na to, iż urządzenia nie są za bardzo wydajne i przy ciągłym zastosowaniu, rozładowywały się nawet po niecałym dniu. W tej chwili jest szansa zakupienia nowoczesnych smartfonów, które cechują się niezwykle wydajną baterią. W ten sposób to rozwiązanie w wielu przypadkach przestało wystarczać jedynie do rozmów i wysyłania wiadomości tekstowych. Zwróćmy uwagę na innowacyjne możliwości fotografowania. Wracając do historii pierwszych telefonów komórkowych, uświadomimy sobie, iż taka możliwość w ogóle nie była kiedyś dostępna. Dzisiaj nie tylko uzyskujemy wspaniałą jakość ujęć, ale również nakręcanych filmów.

nowy iPhone4
Napisał: Riccardo Fissore
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zainstalowane innowacyjne programy umożliwiają ujmowanie różnych specjalistycznych zdjęć, natychmiastowych obróbek, jak i również korektę chociażby czerwonych oczu. Nagrane serie kadrów i zrobione fotografie przy użyciu smartfona często nie są gorsze wartością od średniej jakości aparatów cyfrowych, a wszystko znajduje się w pojedynczym niepozornym urządzeniu.

Nowoczesne telefony to nie tylko wspanialsza obudowa i jakość robionych fotografii, to także szybsze połączenie z Internetem. Coraz więcej osób korzysta ze smartfonów jako urządzeń, dzięki którym mogą łączyć się z siecią. To są jak najbardziej tylko nieliczne detale, które zostały unowocześnione, poza nimi jest także bardzo dużo interesujących oprogramowań - kliknij tutaj.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-02-24 10:17:26
Tagi: ekran, telefony, smartfony