DkPanc

Komfortowy sprzęt dla graczy

Każdy gracz chce solidnego komputera, na którym pojedynki zdobędą wyśmienitą jakość i umożliwią pobieranie świetnej przyjemności z danej formy zabawy. Niezastąpiony jest wysokiej jakości komputer, sprawna karta graficzna czy monitor o doskonałej ostrości obrazu.
Ultrabook Samsung Serii 5 ULTRA T
Napisał: Samsung
Na podstawie: Samsung
Komfortowe granie nie wymaga komputera wymagającego stałego położenia, aktualnie tak samo sprawnie sprawdzą się laptopy. Po pierwsze niewiele ważące i delikatne sprzęty łatwo się przestawia, co przydaje się choćby w sytuacji, kiedy gra jest jednocześnie wizytą towarzyską. W bieżących ofertach można odnaleźć laptopy o wyśmienitych właściwościach, karcie graficznej, jakości wyświetlanej grafiki i okazałej pamięci na dysku twardym (nawet 1 TB). Idealnie sprawdzające się są również wyspowe klawiatury, które są niesamowicie wygodne, czasami podświetlane. W ofercie firmy Samsung laptop jest wyposażony w wyżej wymieniony model klawiatur, zazwyczaj posiada także podświetlenie LED. Taki sprzęt jest idealny zarówno do pracy, jak i do rozrywki. W dodatku w dużej liczbie tych urządzeń zainstalowane są kamery internetowe, które są często niezwykle potrzebne podczas grania. Chociaż monitory bywają zazwyczaj dość niewielkie i nie pozwalają na wykonywanie pewnego rodzaju funkcji bez problemów, jednak laptop możemy podłączyć kablem do większego ekranu.
Nowy model 3D marki PHILIPS
Napisał: PHILIPS
Na podstawie: PHILIPS
Jeśli wykorzystany zostanie do tego np. telewizor 70 cali, zdecydowanie nie będziemy mieli problemu m.in. z podzieleniem pulpitu na kilka mniejszych fragmentów. Warto dodać do urządzeń sprawną myszkę, najwygodniejszą jest najprawdopodobniej myszka bezprzewodowa (ceneo.pl/Laptopy;017Samsung_P0-249369.htm), która polepsza swobodę ruchów. Jeżeli natomiast gracz woli komputery stacjonarne, świetną decyzją będą monitory LCD.
Po pierwsze pobierają mało energii. Poza tym monitory ciekłokrystaliczne mają bardzo dobre kolory, wysoką jasność oraz kontrast i naprawdę dużą rozdzielczość. Warto mimo to dokładnie przyjrzeć się parametrom nabywanego sprzętu, ponieważ w tańszym modelach monitory LCD mogą posiadać złą jakość obrazu, zostawiać smugi i charakteryzować się niewielkim kątem widzenia. Sprawdź przydatną recenzję : http://www.ceneo.pl/Monitory_LCD
Jeśli poświęcamy mnóstwo czasu prowadząc rozgrywki, warto zainwestować w świetny, odpowiadający wymaganiom sprzęt, aby jakość gry i komfort zwiększyły się, ponieważ wówczas ta forma rozrywki stanie się o wiele bardziej przyjemna.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-02-24 10:17:21
Tagi: LED, monitory, ekran, kamery, monitor, gracz, gry, Urządzenia, sprzęty