DkPanc

Pamiętamy doskonale, iż reklama jest po to, aby przywołać konsumenta.

Jednak jeśli to my jesteśmy po stronie kupującego, musimy uświadomić sobie to, że bardzo dużo banerów przywołuje nas do zakupu rzeczy, nie godnych swojej aktualnej ceny. Czy w takiej sytuacji nie możemy całkowicie kupować? Oczywiście, że nie!

Wystarczy, że w konkretnej dziedzinie, w jakiej zamierzamy zakupić interesującą nas rzecz, zrobimy niewielkie rozpatrzenie, na jakie elementy możemy zwracać szczególną uwagę, a które szczegóły są wyłącznie po to, aby produkt był błyskawicznie rozreklamowany. Nabywając przykładowo komputer, powinno się zweryfikować, jaki ma procesor, system operacyjny, a także pamięć RAM.

smartfony
Napisał: Global Panorama
Na podstawie: http://www.flickr.com
W dodatku bardzo istotna jest karta graficzna i dźwiękowa, na skutek czego przekonamy się, czy wybierany sprzęt podoła wszystkim czynnościom, jakie będą na nim sporządzane - Sony Xperia T3. Na inne detale powinno się patrzeć przy zakupie laptopa dla osoby lubiącej gry, a na inne, gdy wiemy, iż ma służyć on jedynie do pracowania. Przy pierwszym założeniu ważna jest zdecydowanie jakość kart od dźwięku i obrazu, a w kolejnym wgrane programy i możliwość posługiwania się wieloma możliwościami do kreowania nowych dokumentów. Kupując zewnętrzną pamięć, jak najbardziej największą uwagę należy przykuć na ilość GB. Ale poza tym, opcjonalnymi detalami mogą okazać się także jego gabaryty.

Smartfon
Napisał: Maik Meid
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dysk zewnętrzny musi być mały i łatwy do przewożenia, ponadto musi się charakteryzować dużą wytrzymałością na czynniki zewnętrzne. Choć ogromną uwagę zyskują smartfony (kliknij tu), to także ostatnio coraz częściej promowane są urządzenia mobilne – tablety. Są to gadżety związane z elektroniką, umożliwiające swobodne korzystanie z Internetu, ale także rozbudowane w wiele ciekawych programów, które często zaliczają się do nowoczesnych ciekawostek.

Takich specyfikacji jest naprawdę bardzo dużo i na szczęście wszystkich nie musimy pamiętać. W sytuacji jak stajemy przed dokonaniem zamówienia poszczególnego gadżetu, to powinno się jego wybranymi danymi technicznymi. Dzięki temu nie poddamy się złudzeniom wywoływanymi dobrą reklamą, a będziemy w pełni pewni tego, co nabywamy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-02-24 10:17:26
Tagi: komputer, Produkty, smartfony, laptopa