DkPanc

Nie masz pomysłu na walentynki? W tym roku zaskocz swoją ukochana czymś wyjątkowym. Jeżeli trochę się postarasz, to nawet na pozór zwykła kolacja walentynkowa może stać się niezwykłym prezentem.

Dzień zakochanych to bardzo miłe święto. U nas celebrowane jest ono coraz powszechniej. Jakiś czas temu zaczęło dotyczyć nie tylko zakochanych par, ale także dobrych znajomych oraz najbliższych. Tego dnia Czternastego lutego ludzie starają się okazać sobie miłość. Zakochani szczególnie robią wszystko, by zrobić ten dzień wyjątkowym. Czasem brakuje im jednak właściwego pomysłu. A walentynki tuż tuż…
Kłódki zakochanych par
Napisał: Henrik Mayor
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeżeli znalazłeś się w takiej sytuacji, to przestań się martwić i rusz głową! Naprawdę nie trzeba kupować biletów na samolot do Wenecji, ani organizować romantycznego skoku ze spadochronem. Przecież twoja druga połówka także cię kocha i dla niej najbardziej liczy się twoja obecność oraz kreatywność. Dlatego nie musisz wydawać pokaźnej gotówki. wystarczy, że jej pokażesz, że jest dla ciebie ważna. Jeżeli trochę się wysilisz, to nawet na pozór zwykła kolacja walentynkowa może zostać przez was na długo zapamiętana. Skorzystaj z kilku cennych rad, jak ją przygotować (przeczytaj tutaj).Zakochani na molo
Napisał: regan76
Na podstawie: http://www.flickr.com
Na pewno byłoby dobrze, gdyby tego wieczoru w menu pojawiła się przynajmniej jedna samodzielnie ugotowana przez ciebie potrawa. Wiadomo, że nie każdy jest w stanie pochwalić się talentem kulinarnym, ale musisz wiedzieć, że dla tej drugiej osoby, to nie będzie w tym wypadku miało znaczenia. Jeżeli czujesz się w kuchni jak słoń w składzie porcelany, a mimo to ugotujesz coś specjalnie dla niej, to tym lepiej dla ciebie. Pamiętaj, że to nie powinno być coś bardzo wystawnego. Ostatecznie możesz zrobić nawet zwykły deser. Nie zapomnij tylko, że musisz włożyć w to serce. Podczas walentynkowej kolacji ważnym składnikiem jest także przyjemny nastrój. Postaraj się zatem o ładne ozdoby walentynkowe (LINK). W pomieszczeniu ustaw również świece oraz włącz ładną muzykę. Uważaj jednak, żeby nie przesadzić. Kupując świece i ozdoby walentynkowe zachowaj umiar, muzyka zaś powinna być słyszalna jedynie w tle. Nie może utrudniać wam osobistej rozmowy.

Trzecim i ostatnim warunkiem walentynkowej kolacji jest prezent. Najlepiej przygotuj coś sam. Zaskocz ją np. ręcznie napisanym listem i schowaj go w jajku niespodziance. Jeśli umiesz na czymś grać, to nagraj dla niej jakąś romantyczną piosenkę. Pozbieraj wasze fotografie i ułóż je w zabawny kolaż. Możesz też zrobić kalendarz z waszymi zdjęciami. Kup specjalne farby i zrób ciekawą koszulkę. W podobny sposób możesz przygotować też drewnianą szkatułkę albo nawet kubek. Na pewno, dasz sobie radę.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-02 16:21:41
Tagi: miłość, Walentynki, prezent, świece, nastrój