DkPanc

Wypad na deskę wczesną wiosną

Z każdą chwilą kresek na termometrach możemy zaobserwować, zaś białego puchu na zewnątrz ubywa. Narciarze i snowboardziści nie są zachwyceni, jednak sezon nadal trwa.

Maniacy sportów zimowych mają cały czas okazję, aby zaszaleć na polskich stok. Ale działajmy szybko, albowiem wiosna tuż, tuż! Nasz wypad może nie będzie równie przyjemny, jak w środku sezonu, bo stoki są sztucznie naśnieżane, lecz to i tak wystarczy by zrobić sobie prezent na zakończenie sezonu i zrelaksować się.
sprzęt snowboardowy
Napisał: Peter Stevens
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dokąd można zajrzeć w weekend? Z całą pewnością warto odwiedzić Białkę Tatrzańską. Warunki na wyciągach są całkiem niezłe, a przez wielu uważane za idealne. Koniec sezonu to także wspaniały czas na naukę jazdy na nartach czy desce. Ponieważ niezależnie od tego, na jakim sprzęcie chcemy jeździć, musimy na początku, nauczyć się ślizgu oraz podstawowych technik. Najbezpieczniej jest stawiać pierwsze kroki pod okiem instruktora, który przekaże nam odpowiedni zasób informacji i umiejętności. Dowiemy się co robić, aby jazda dostarczała prawdziwej przyjemności i była przy tym całkowicie bezpieczna. Szkoła narciarska Kotelnica Białczańska w Białce Tatrzańskiej będzie najlepszym wyborem.

Wysportowanym osobom szczególnie polecamy naukę na snowboardzie. Deskę mamy szansę wypożyczyć na miejscu, lub przed wyjazdem nabyć własną. W doborze odpowiedniego sprzętu pomoże nam sklep snowboardowy. Odszukamy bowiem deski uniwersalne, przeznaczone dla początkującego snowboardzisty, jak i zaawansowanego freestyle'era. Warto zwrócić uwagę na markę Nitro Snowboard. To deski trwałe, wyróżniające się najlepszą jakością oraz atrakcyjnymi grafikami.

Deski wspaniale nadają się do zabawy, jak i konkretnego freestylu.
Wystarczy więc zdecydować się na najbardziej nam odpowiadający styl, aby zaserwować sobie wielką frajdę. Od najbardziej klasycznego stylu jazdy, który bazuje na ślizgu po głębokim puchu, lesie czy otwartych przestrzeniach, po jazdę między choinkami na dzikim stoku (frreecarving). Zatem... pędźmy do Białki Tatrzańskiej! Zobacz też http://www.zygzaksnow.pl/gnu,80.html

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-10 09:45:45
Tagi: szkoła narciarska, stokach