DkPanc

W jaki sposób komputer przenośny może stać się elementem wystroju mieszkania?

Niektórzy z nas dbają ogromnie o każdy detal naokoło siebie, począwszy od swego stroju a na mieszkaniu kończąc. Efekt przy krztynie natchnienia może być powalający. Projektując wnętrze swojego domu zwracamy zwykle uwagę na detale. Dobiera się często wzór tapety do deseniu mebli lub też dobieramy zasłonki do wystroju wnętrz.

Nierzadko też chcemy upiększyć nasze domostwa poprzez dodanie drobiazgów, które mają za zadanie zindywidualizowanie naszej prywatnej przestrzeni tak, ażeby wyrazić naszą osobowość, z tej przyczyny właśnie do uniwersalnego wystroju dołączamy osobiste dodatki. Mogą to być dajmy na to pamiątki z wakacji, fotografie dzieci w gustownych ramkach, srebra po babci i podobne przedmioty.Obecnie coraz częściej przedmiotami uważanymi przez nas za zindywidualizowane są komórki i podobne ustrojstwa elektroniczne. Personalizujemy na przykład telefon komórkowy poprzez dodanie tapet ze zdjęć bliskich nam osób albo też ukochanego psa. Czemu w związku z tym nie ozdobić także swego laptopa? Można to na pewno zrobić od wewnątrz, ustawiając tapetę pulpitu na taką, jaka nam przypadnie do gustu, jednak jest to widzialne tylko dla nas albo osób użytkujących nasz laptop. Gdybyśmy wszakże chcieli wyrazić siebie w bardziej widoczny sposób, możemy poszukać naklejki na laptopa np. tu: http://demur.pl/naklejki/na-laptopa (http://demur.pl/naklejki/na-laptopa).

Dziewczyna przy laptopie
Napisał: "PictureYouth"
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jest to odmiana folii pokrytej klejem ze wzorem. Naklejki na laptopa można dostać z wieloma rozmaitymi wzorami poczynając od tak popularnych jak chorągwie państw po zdjęcia natury przez wzory geometryczne, bądź też naklejki na laptopa zrealizowane ze zdjęć dostarczonych przez klienta. Tak więc na naszym urządzeniu może pięknie prezentować się nasz własny czworonóg bądź może spozierać z laptopa nasza pociecha. Naklejki na laptopa mogą być także uzupełnieniem aranżacji wnętrz. Możemy sobie na przykład dopasować wzór do tapety na ścianie czy malowideł. Wówczas nasz komputer staje się również fragmentem wystroju mieszkania. Naklejki na laptopa, poza funkcją estetyczną pełnią także rolę ochronną.

Materiały z których zrobione są naklejki na laptopa zabezpieczają przed zarysowaniami i niewielkimi uszkodzeniami . Można także kupić podobne na mniejszych rozmiarów urządzenia: tablety, notebooki, smartphony. Tego rodzaju ozdoby zdobyły bardzo wielką popularność.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-10 15:00:50
Tagi: notebooki, laptopy, naklejki, tapety