DkPanc

Jak spotkać miłość?

Jeszcze do niedawna ogłoszenia matrymonialne dało się odnaleźć przede wszystkim na stronach gazetach i periodykach. Była to kapitalna metoda zapoznania drugiej osoby na odległość, sprawdzająca się wyjątkowo wśród ludzi nieśmiałych (acz nie jedynie). I dziś jest to metoda nierzadko stosowana, jednakże - jak i w innych dziedzinach życia - i tu z pomocą nadchodzi sieć internetowa.

Dziś to właśnie sieć internetowa przejmuje tą rolę, oferując randki w sieci. Tradycyjny anons, w którym podaje się własny wiek a także osobiste zainteresowania w zasadzie nie różni się od niegdysiejszego z gazet. Jak kiedyś ma on na ogół postać "on szuka jej" czy "ona szuka jego". Dziś taka możliwość poszukiwania drugiej połówki na własną rękę jest możliwa praktycznie o każdej porze dnia i nocy. Tysiące anonsów matrymonialnych w rodzaju "poznam chłopaka" zdołamy odszukać w internecie w mgnieniu oka. Starczy tylko kliknąć, napisać po czym wysłać wiadomość do konkretnej osoby!

Dziewczyna przy laptopie
Napisał: "PictureYouth"
Na podstawie: http://www.flickr.com
Bez problemu można również nadać własny anons matrymonialny w jednym z setek portali randkowych. Co w nim umieścić? Albowiem nie wszyscy decydujący się na randki online miewają ten sam zamysł: podczas gdy jedni pragnęliby niezobowiązująco poflirtować, drudzy mają nadzieję na spotkanie osoby, z jaką mogliby stworzyć stały związek, zaś jeszcze inni z miłą chęcią poznaliby kogokolwiek, kto podzielałby ich pasję, musimy w naszym ogłoszeniu jasno określić nasz cel.

Najodpowiedniej rozpocząć klasycznie wyrażeniem "poznam chłopaka", po czym postarać się jak najlepiej zaprezentować siebie. Można również zamieścić w nim własną teraźniejszą fotkę (zazwyczaj anonse z zamieszczonym zdjęciem cieszą się dużo większym zainteresowaniem). Nasze ogłoszenie powinno przykuć wzrok wolnej osoby a potem skłonić ją do nawiązania kontaktu.

Mężczyzna
Napisał: Ghislain Berger
Na podstawie: http://www.flickr.com
Mimo tysięcy publikowanych codziennie w sieci ogłoszeń matrymonialnych, szukanie tej odpowiedniej osoby przypomina czasem poszukiwanie igły w przysłowiowym stogu siana i bywa mozolne, a czasami wręcz rozczarowujące. Nie należy się jednak nazbyt łatwo poddawać, ponieważ bardzo wiele osób już odnalazło w ów sposób swoje szczęście, a niemało zawarło związek małżeński z poznaną w taki sposób osobą.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-17 14:54:51
Tagi: randki, związek, anonsy