DkPanc

Ekran led jest innowacyjną metodą reklamy, więc wykorzystaj jego atuty z korzyścią dla twojej firmy

Z rozkwitem technologii komputerowej twórcy reklam uzyskali zupełnie świeże narzędzia w swojej pracy. Z tego powodu tworzone przez nich treści reklamowe mogą okazać się jeszcze efektywniejsze i docierać do jeszcze znaczniejszej grupy odbiorców. Przykładem ma szansę być ekran led, który bardzo często jest używany do przedstawiania reklam.
Ekran led w charakterze skutecznego nośnika reklamy

telebim
Napisał: n0cturbulous
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeszcze do niedawna duże reklamy kojarzone były głównie z ustawionymi przy drogach billboardami, na których zamieszczano duże plakaty skłaniające do nabycie produktu albo skorzystania z usług. Obecnie w zastępstwie klasycznych billboardów bardzo często pojawiają się nośniki z ekranami led, na których pokazywane są prezentacje reklamowe w postaci zdjęć, krótkich filmików, pokazów slajdów lub sloganów marketingowych - firma Medas-Media . Dobra jakość, jaką wyróżnia się ekran led, zapewnia, że całość będzie przejrzysta oraz dobrze czytelna dla przechodniów oraz kierowców.
Ekrany led bywają przydatne w wielu lokalizacjachmiasto i ekran LED
Napisał: Billie Ward
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dobór odpowiedniego miejsca na reklamę jest kluczowy dla efektu kampanii reklamowej. Dlatego tak dużo uwagi poświęca się, by znaleźć najlepsze miejsce do postawienia nośnika pod ekran led - firma MEDAS-MEDIA. Z racji iż telebim ma szansę emitować różne treści, najlepiej spisuje się w lokalizacjach, w których ludzie mogą poświęcić mu chwilę uwagi. Dlatego wielokrotnie są one ustawiane na skrzyżowaniach ulic, przed pasami dla pieszych, światłami lub przy rondach. Jednak ekrany led z powodzeniem mogą być stosowane też na często uczęszczanych ulicach, placach oraz rynkach miast. Wówczas najczęściej są zakładane na okolicznych obiektach.

Taka reklama jest rzeczywiście skuteczna

Obecnie, kiedy reklamy spotyka się niemal na każdym kroku, wyjątkowo ważne jest, aby przyciągnąć uwagę potencjalnego klienta oraz skusić go oferowanym produktem bądź usługą. Potrzeba do tego naprawdę skutecznej reklamy, która przykuje spojrzenie i zainteresowanie odbiorcy, a potem zapewni mu treść, która pobudzi zaciekawienie. Ekrany led spisują się na tym polu naprawdę doskonale, ponieważ posiadają wysoką rozdzielczość, gwarantują dynamiczne i przeróżne treści, przykuwają uwagę barwą i światłem. Z pewnością na tle pozostałych billboardów skutecznie się wyróżniają i mają wielkie szanse odnieść powodzenie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-04-02 11:07:29
Tagi: LED, ekran, telebim