DkPanc

Ekran wizyjny 80 jako nośnik reklamy

Telebim to wielkoformatowy ekran diodowy jest nazywany także ekranem wizyjnym. To właśnie za sprawą cyfrowej technologii diodowej, również dynamicznych i pełnych kolorów obrazów, reklam, bądź spotów reklamowych, telebimy zatrzymują uwagę klienta, także wpływają na rozpoznawalność marki.
Telebim dostarcza nieograniczone możliwości reklamy przestrzennej, pozwalając na przedstawianie umownych animacji i przekaz obrazu reklamowego.
Reklama na telebimach od wielu lat jest wykorzystywana z sukcesem na całym świecie, bo daje wielkie możliwości ukazania atutów firmy i artykułu. Promocje na telebimach w większości wypadków poprawiają rozpoznawalność marki, również posiadają odwzorowanie we wzroście sprzedaży.
telebim
Napisał: Steven Straiton
Na podstawie: http://www.flickr.com
Telebim jako reklama zewnętrzna jest najbardziej skuteczną postacią reklamy - link do strony. Aktywny, barwny obraz niesłychanie ciągnie uwagę przechodnia i częściej zapada w pamięci. Ekran położony w sąsiedztwie sporego ruchu, ręczy dotarcie do dużej ilości możliwych konsumentów. Telebim coraz to nagminniej staje się konieczną cząstką koncertów i sporych przedsięwzięć masowych - dowiedz się więcej. Obok nagłośnienia, estrady i oświetlenia, są bardzo istotny czynnik zezwalający widzowi dokładnie spostrzegać to co dzieje się na scenie. Niepodważalne wartości telebimów powodują, iż przesył nie jest w żaden sposób zależny od warunków atmosferycznych. Bardzo wysoka jasność zezwala na transmisję nawet w słoneczne dni i przynosi bezawaryjną pracę w czasie opadów deszczu, lub śniegu. Telebimy to nowoczesne narzędzia, które zezwalają nam zbliżyć się do wydarzeń na scenie, albo też mają szansę zostać wykorzystane jako element dekoracji, aranżacji estrady. Dowolny rozmiar, kształt, punkt zlokalizowania, to wszechstronne cechy ekranów LED.Telebimy
Napisał: vikkiq
Na podstawie: http://www.flickr.com
W teraźniejszych czasach, w którym wizja ma wielkie znaczenie, wszelkie zdarzenie wzmacnia osobiste przesłanie i skuteczność przesyłu, poprzez stosowanie owej technologii. Oglądanie ukochanego wykonawcy, czy interesującego spotkania w zwiększeniu zapewnia niezapomniany wynik.
Każde te przykłady potwierdzają mnóstwo przeznaczeń telebimów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-04-02 10:49:44
Tagi: LED, marki, reklamy, telebim