DkPanc

Telebim 72

Jeżeli mamy zamiar się reklamować to musimy postawić na jakąś interesującą formę. Ludziom reklamy już się przejadły. Wiele osób w sieci instaluje programy, które blokują reklamy, a w TV ogląda tylko nagrane programy, co daje możliwość na unikanie reklam. To niesamowicie dobre rozwiązanie dla zwykłego człowieka, ale co ma zrobić przedsiębiorca, którego Interes bez reklamowania się nie będzie dobrze działał? Otóż w takiej sytuacji idealny będzie telebim. Kiedy na ulicy zauważymy telebim to na pewno zwrócimy na niego uwagę.


A o to właśnie w reklamie chodzi, żeby przykuć uwagę. Z tego powodu ludzie, którzy chcieliby się fajnie zareklamować muszą brać pod uwagę właśnie reklamę na tego typu sprzęcie. Nie musimy jednak natychmiast samemu kupować telebimu. Można znaleźć informację o osobach, które zarządzają telebimami, które już są i zapytać jaki byłby koszt wyświetlanie się reklamy naszej firmy (polecana strona). Cena będzie zależała od lokalizacji telebimu oraz od tego jak często będzie wyświetlana nasza reklama. Dlatego nie ma, nad czym dumać. Musimy znaleźć telebim, na którym chcielibyśmy zobaczyć reklamę naszej firmy i sprawdzić ile musimy za to płacić.

Najlepszy sposób na oglądanie istotnych wydarzeń

reklama na telebimie
Napisał: waylonscott
Na podstawie: http://www.flickr.com
Rzeczywistość jest taka, że kiedy chcielibyśmy obejrzeć jakieś ważne wydarzenie sportowe to najlepiej widzieć je na żywo. Jednak nie zawsze jest taka opcja. Wiadomo często sytuacja finansowa nam na to nie pozwala a zdarza się tak, że nie damy rady ze względu na czas, bo do pracy następnego dnia nie udałoby się nam wrócić z dalekich wojaży. Z tego powodu najczęściej przy ważnych wydarzeniach sportowych robione są strefy kibica. W tego typu miejscach na wielkich telebimach możemy dostrzec istotne wydarzenia sportowe.


Jednak poza tym telebim, możemy też dostrzec na wydarzeniach muzycznych. Osoby bardzo oddalone od sceny będą mogli widzieć w zbliżeniu na muzyków na odpowiednio ustawionym telebimie. Podobnie jest, jeżeli mowa o sportowych imprezach, które odbywają się na wielkich halach, tam też widzimy telebimy, które najczęściej są dla sponsorów, ale również bywają pokazywane na nich powtórki akcji, a czasem wynik, daltego zobacz - http://medas-media.com.pl/. Dość często są również pokazywani kibice siedzący na trybunach.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-04-02 10:48:22
Tagi: wynik, uwaga, na żywo