DkPanc

Z jakiej racji dobrze jest zainwestować w Gopro Hero i fantastyczny dron DJJ Phantom?

Jeżeli jesteś miłośnikiem fotografowania, niewątpliwie słyszałeś o aparacie Gopro Hero. To rewelacyjna kamera, do jakiej dobrze jest dokupić dron, by uzyskać rezultaty, o których nawet nie śniliśmy. Rozpocznijmy od samego aparatu. To doskonały sprzęt o nieznacznej wadze oraz małej obudowie, co umożliwia zabrać aparat ze sobą wszędzie, gdzie możemy robić niesamowite fotografie. Jego budowa sprawia, że można go stosować pod wodą, robić zdjęcia na stoku oraz w powietrzu – aż limit pamięci na karcie się skończy. Aparat jest nieduży, więc w odróżnieniu do lustrzanki można go położyć w przeróżnych miejscach – jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia.
Gopro Hero błyskawicznie reaguje na zmianę światła, z tego powodu nie musimy martwić się o jakość zdjęć. Dzięki nowoczesnym technologiom w nim zastosowanym, zapewniają najwyższą liczbę klatek na sekundę, pozwalając uchwycić najważniejsze momenty, nie tracąc żadnej chwili. Niestety należy mieć na względzie konieczność częstego ładowania baterii, zwłaszcza przy intensywnym używaniu urządzenia. Z drugiej strony – jak można byłoby tego nie robić, gdy w wiele miejsc wyjeżdżamy tylko po to, aby zrobić doskonałe zdjęcia? Zobacz też: Sony Action Cam HDR-AS200VR.

camonboard.pl/dron-3d-robotics-iris-z-gimbalem-2d-tarot.html
Napisał: Peter Linehan
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jednym z fantastycznych dodatków do opisywanego aparatu jest dron DJJ Phantom. Dzięki użytej w nim pierwszorzędnej aparatury sterującej, można w prosty sposób kierować dronem, docierając do miejsc jak dotąd niedostępnych. Można go używać od razu po jego zakupieniu, nie musimy ustawiać żadnych parametrów – natychmiast można sprawdzić, do czego jest zdolny i jak wyjdzie nam filmowanie z jego pomocą. Nie powinniśmy mieć z tym żadnego problemu, gdyż dron bardzo stabilnie lata, da się go również zatrzymać w powietrzu, by wykonać najlepsze zdjęcia albo nakręcić film, którego potrzebujemy. Jeżeli dron straci sygnał, niezawodnie powraca do miejsca, z jakiego wystartował.

Jeżeli wobec tego twoją miłością jest robienie zdjęć, a w dodatku uwielbiasz ekstremalne sytuacje, musisz kupić sobie przedstawiony aparat wraz z dronem DJJ Phantom. Urządzenia takie zdobywają coraz większą popularność, ty również możesz stać się ich szczęśliwym właścicielem. Wystarczy zamówić aparat w sieci bądź udać się do sklepu oraz zakupić wymarzony sprzęt, aby cieszyć się doskonałą jakością obrazu w każdym momencie.


Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-04-22 11:14:12
Tagi: Dron, GoPro