DkPanc

Gadżety do smartfonów wzmacniają żywotność sprzętu.

Nastały czasy, w których większość ludzi nie potrafi wyobrazić sobieprawidłowego życia bez smatrphona. Telefony komórkowe od dawna przestały spełniać zaledwie rolę narzędzia umożliwiającego wykonywanie połączeń i wysyłanie smsów. Zminiaturyzowane komputery okazują się być potrzebne przy znacznej części wykonywanych w ciągu dnia działań.
telefon
Napisał: Rodrigo Ghedin
Na podstawie: http://www.flickr.com
Rewolucja w telefonii komórkowej nastąpił pod koniec lat 90, gdy potentat telefoniczny wprowadził na rynek telefon wyposażony w radio i możliwość odtwarzania zapisanej muzyki, którą klienci mogli utrwalać na dedykowanym dysku o łącznej pojemności 64mb. Znając możliwości dzisiejszych smartphonów wynik taki wydaje się śmiesznie nieatrakcyjny, jednakże znając skalę ówczesnych osiągów techniki była to bezwzględnie atrakcja dla miłośników ciekawostek technologicznych. Czytaj więcej: linkuję.

Współczesne aparaty telefoniczne nie służą już tylko do wykonywania połączeń i odbierania przychodzących i smsowania. Odpowiadając na zapotrzebowanie wśród ludzi została wymyślona nawet specjalistyczna nazwa dla tych wielozadaniowych urządzeń. Smartfon (ang.smartphone) to urządzenie wielozadaniowe, zawierające w sobie funkcje tradycyjnego telefonu komórkowego i wielozadaniowości zminiaturyzowanego komputera. Sprawdź: http://www.etuo.pl/etui.html?device_brand%5B0%5D=28&device_model%5B0%5D=145.
Smartfon
Napisał: Maurizio Pesce
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zestawienie cech charakterystycznych tych dwóch bardzo pomocnych w życiu codziennym i podczas pracy urządzeń wykreowało nieznaną dotąd jakość, wprowadzając na rynek wielozadaniowe miniaturowe urządzenia. Zastosowania smartfonów można zliczać bez końca, dlatego warto dbać o swój miniaturowy komputer, nabywając zabezpieczające przed zarysowaniem bądź uszkodzeniem mechanicznym akcesoria, takie jak etui, kabury czy na przykład kabra do htc. Troszcząc się o swój wszechstronny telefon masz gwarancję, że wszelkie potrzebne dane i zdjęcia są bezpieczne.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-05-27 14:32:24
Tagi: telefony, wynik, smartfon