DkPanc

Gadżetem mogą być rozmaitego typu długopisy, breloki, znaczki, czy etui na telefon. Dlaczego warto mieć etui?

Ludzie mają rozmaite hobby. Jedni zbierają wyjątkowe rodzaje roślin czy owadów, inni grają na wybranym instrumencie, jeszcze inni pieką pyszne smakołyki. Są także tak zwani gadżeciarze, czyli osoby, które kupują różnego typu gadżety. Gadżetem mogą być rozmaitego rodzaju długopisy, breloki, znaczki, ale także etui na telefon.
zobacz to
Napisał: Eliana Buchaul
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dlaczego warto kolekcjonować etui na przykład do Nokii? Aktualnie staramy się, by odróżniać się od innych. Nie jest to proste, ponieważ pomimo dużej różnorodności asortymentu na rynku, jesteśmy zalewani takimi samymi produktami, które produkuje się na rynku masowo. Każdy, kto planuje w jakiś sposób się wyróżnić musi więc poszukiwać innowacyjnych produktów, które są nietuzinkowe i niebanalne. To, że używamy etui na telefon, przestaje być powoli już czymś niecodziennym. Natomiast oryginalne etui do Nokii – chociażby ze zdjęciem ulubionego aktora lub posiadające nasza ulubioną fotografię z wakacji, to już coś, dzięki czemu możemy się wyróżniać, na tle innych właścicieli tego telefonu - zobacz tu. Oczywiście prawdziwy kolekcjoner etui nie będzie wybrzydzał i będzie zbierał etui wykonane z przeróżnych materiałów i o różnej konstrukcji. A wybór jest spory. Zwłaszcza Chińczycy zalewają rynek innowacyjnymi etui w formie zwierząt, świecącymi, wyszywanymi i tym podobne. Popularne są także etui ze wspomnianymi zdjęciami – z fotografiami znanych osób lub wykonywanymi na życzenie etui z naszymi ulubionymi zdjęciami. Szczególnie, jeśli etui uwzględnia nasze indywidualne fotografie możemy pochwalić się naprawdę oryginalnym gadżetem.
etui z własnym zdjęciem
Napisał: Kārlis Dambrāns
Na podstawie: http://www.flickr.com
Oczywiście profesjonalne etui do Nokii wyprodukowane pod okiem producenta jest niezwykle wytrzymałe. W tym przypadku nie chodzi tylko o wygląd co o jakość produktu. Takie etui (zalecamy tą stronę) odporne na wszelkiego rodzaju porysowania, nie pozostawia odcisków palców i całkowicie chroni aparat przed rozmaitymi uszkodzeniami mechanicznymi. Zazwyczaj kupuje się je w zestawie, ponieważ wówczas mamy pewność, że w pełni jest dopasowane do wielkości danego telefonu. Jak więc widzimy, etui na telefon odgrywa nie tylko funkcję ochronną, ale również estetyczną. Kolekcjonowanie etui to również doskonała zabawa i hobby, które warto mieć.


Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-06-09 09:51:20
Tagi: aparat, telefon, gadżety, etui