DkPanc

Każdy chyba, kto posiada sprzęt komputerowy co jakiś czas lubi sobie zagrać

Oczywiście nic złego w tym nie będzie przy założeniu że robi się to z rozsądkiem, a także wybiera właściwe gry. Jeżeli ktoś przesiaduje po kilkanaście godzin przed ekranem komputera, lekceważąc zawodowe obowiązki czy szkołę, to jednak przesadza trochę z grami i powinien odrobinę zwolnić. Istotny jest również wybór odpowiednich gier, szczególnie jeśli chodzi o młodzież i dzieci.
gra
Na podstawie: flickr.com
Przykładowo gry towarzyskie, w które grać mogą całe rodziny, dorośli i dzieci, będą na pewno odpowiednie dla wszystkich. Rzecz jasna każdą z nowych gier trzeba zobaczyć, gdyż niekiedy się zdarza, że opis jest zbyt ogólny a sama gra wygląda całkowicie odmiennie niż producent ją przedstawia, ale zdecydowaną większość z towarzyskich gier można polecić dla każdego. Jak jednak widzi się po niektórych tytułach, pilnować trzeba tego w co grają ich dzieci, gdyż wiele z nich jest przepełnionych brutalnością i przemocą, a niektórzy producenci nie zadają sobie trudu, aby je należycie opisywać.
Wśród wielu gier, które co roku są wydawane przez licznych producentów pokazują się tytuły, które zdobywają międzynarodową popularność, i gra w nie miliony ludzi z całego świata. Z pewnością do takich gier należy seria Angry Birds, w tym najnowsze propozycje wściekłych ptaków to znaczy gry rio - . W pomaganie uroczych ptaszków bawi się każdego dnia wiele milionów
gra
Napisał: Blanca Stella Mejia
Na podstawie: http://www.flickr.com
ludzi z wielu krajów, a największą ich zaletą jest to, że dostępne są na praktycznie wszystkie popularne platformy, czyli komputery PC, smartfony czy tablety. Na komputerach stacjonarnych rekordy sprzedaży biła seria gier o simsach, również dzisiaj gry sims online cieszą się bardzo dużym wzięciem wśród wielbicieli tego rodzaju gier.

Dzięki temu, że gry te uruchamia się z serwerów internetowych, to nie musi się ich instalować na stacjach roboczych, tylko z dowolnego miejsca można włączyć przeglądarkę i grać w wolnym czasie. Rosnąca liczba zaczyna także grać w gry spongebob (interesujące gry towarzyskie na tej stronie), one również posiadają zadatki na to, aby stać się przebojem internetu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-07-08 12:51:56
Tagi: komputer, tablet, gra, rodzina, przeglądarka