DkPanc

Kuweta dla kota to niezbędne akcesorium w lokum każdego kociarza

Kiedy zadecydowaliśmy, że w naszym mieszkaniu zjawi się kot, to nim przyprowadzimy nowego lokatora, musimy zagwarantować mu właściwe miejsce i nabyć wszystko co dla niego jest konieczne. Kiedy nie chcemy posiadać zadrapanych mebli oraz nóg, to warto wyposażyć się w odpowiedni drapak dla kota.


Występuje on w różnej wielkości, do tego posiada przeróżne tunele i pudła, w których kot może się - kliknij, zobacz, sprawdź - chować. To powoduje, że nasz pupil będzie miał o co się ocierać, o co drapać pazury, a dodatkowo nie będzie się nudził, jeżeli samodzielnie pozostanie w mieszkaniu. Trzeba pomyśleć nad takimi mocniej rozbudowanymi drapakami, ponieważ wtedy kot będzie posiadał znaczniejsze pole do wymyślana zabaw (przykłady na www.zwierzakowo.pl/sklep/drapaki-dla-kotow.html).

Kuweta dla kota musi okazać się zapełniona piaskiem

Powinniśmy pamiętać, że w każdym domu, w którym ma się pojawić kot, musi się także pojawić właściwe miejsce, w którym będzie się - wejdź on załatwiał. Taka kuweta dla kota powinna okazać się dużych rozmiarów, tak żeby nasz kot mógł się tam zmieścić, a do tego musi być wypełniona odpowiednim żwirkiem. Kupimy ją tu: http://zwierzakowo.pl/sklep/kuwety-kryte-dla-kotow.html. Idealnie będzie jeśli wsypiemy do niej piasek przykrywający przykre aromaty, bo wtenczas nic niemiłego nie będzie rozprzestrzeniało się po domu. Taka kuweta musi okazać się zawsze postawiona w takim samym miejscu, żeby nasz kot wiedział, gdzie musi się załatwiać i nie zrobił nam bałaganu w calutkim mieszkaniu.

kot
Napisał: sxc.hu
Na podstawie: sxc.hu
Zobaczmy w sklepie co potrzebujemy

Jeżeli nie mamy pewności, co jeszcze potrzebujemy dla naszego kota, to warto wybrać się do marketu zoologicznego. To właśnie tam będziemy mieli szansę się z bliska przypatrzeć różnych zabawkom oraz zdecydować, co chcemy podarować własnemu czworonogowi. Im będzie ich więcej, tym mniejsze będzie niebezpieczeństwo, że będzie niszczył nasze rzeczy.


Co więcej, nie możemy tutaj zapomnieć też o odpowiednim jedzeniu, które musi dostarczać mu wszystkie potrzebne produkty odżywcze, aby miał szansę być z nami jak najdłużej.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-07-09 11:59:10
Tagi: mieszkanie, sklep, pupil, żwirek