DkPanc

Dron na wesele, a zatem jak zdobyć rewelacyjne zdjęcia

Nad dniem ślubu zastanawiałeś się odkąd zaręczyłeś bądź zaręczyłaś się ze swoją miłością? Powinna być to najpiękniejsza z chwil, które przeżyłeś w dotychczasowym życiu, a by uwiecznić te niecodzienne momenty niemal każda z par decyduje się nająć fotografa. W obecnych czasach jednak nie wystarczy aparat, nawet z pierwszorzędnym obiektywem, gdyż teraz furorę robią drony. Możesz je spokojnie wykorzystać na swoim przyjęciu, aby uzyskać ujęcia, których jeszcze nie miał żaden z twoich bliskich, biorący ślub przed tobą.
filmowanie uroczystości
Napisał: Walter
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dron z kamerą umożliwia nie tylko zrobić niespotykane fotografie, ale również nakręcić rewelacyjne filmy, np. z wychodzenia młodych z kościoła lub ze składania życzeń, by uchwycić wszystkich gości podchodzących do świeżo upieczonych małżonków. Zobacz drony 3DR. Drony są nieskomplikowane w obsłudze, ale o to nie musisz się martwić wynajmując umiejętnego fotografa, który ma praktykę w ich wykorzystywaniu. Jeżeli będziesz chciał kupić taki dla siebie, gdyż uzbierasz całkiem dużą kupkę pieniędzy z otrzymanych kopert, również bez wątpienia poradzisz sobie z wykonywaniem manewrów w powietrzu. Dron dzięki swojej mocy jest w stanie unieść aparat do nawet 3 kg, lecz na początku zawsze lepiej jest wybierać sprzęty od razu zaopatrzone w kamery, aby nie martwić się o ich montaż. Wracając do zagadnienia dronów na weselu – zdjęcia zrobione z ich pomocą z pewnością będą nadawać się do powieszenia ich na ścianie, zatem będziesz mieć od razu doskonały upominek dla swoich rodziców.

Gdy pójdziesz do nich pierwszy raz po ślubie, możesz wręczyć przepiękną antyramę wraz z waszym portretem z sesji zdjęciowej. Rzecz jasna fotografie z dronów nie zastąpią tradycyjnych ujęć, które również należy wykonać, ale będą ich idealnym dopełnieniem. Sprawdź szczegóły: http://www.gohero.pl/drony-dji. Także znajdź zakład fotograficzny, jaki posiada takie sprzęty, a nie rozczarujesz się oraz jeszcze niejednokrotnie zechcesz je zastosować na innych rodzinnych przyjęciach.

3dr dystrybucja to teraz nadzwyczaj rozwinięty temat, jakim warto jest się zaciekawić, jeśli i ciebie pociąga zagadnienie dronów. Taki sprzęt możesz śmiało wykorzystywać na wszelkiego rodzaju wydarzeniach, toteż jest to inwestycja, która się opłaca i jaka bez wątpienia błyskawicznie się zwróci.


Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-07-15 09:26:10
Tagi: aparat, Filmy, wydarzenia, ujęcia