DkPanc

Nowe dzieło Samsunga - interesujące rozwiązania oraz łatwy dostęp do aplikacji

Najnowsze urządzenie firmy Samsung, to ciekawostka na rynku tabletów. Samsung Galaxy Tab 2 zawiera system operacyjny Android 4 (Ice Cream Sandwich), który dzięki zaawansowanej technologii doskonale sprawdza się w codziennym użytkowaniu. Sprzęt błyskawicznie i płynnie reaguje na każde polecenie. Wart uwagi jest tutaj wyświetlacz, który posiada rozdzielczość 1280x800 pikseli, co umożliwia korzystanie z HD ready. Idealna jasność posiadająca aż 388Cd/m 2 pozwala szczegółowo zobaczyć każdy szczegół, zwłaszcza w czasie przeglądania stron internetowych.
telefon komórkowy
Napisał: N i c o l a
Na podstawie: http://www.flickr.com
Osoby, chcące wykonać zdjęcia tabletem będą miło zaskoczone, gdyż aparat został umiejscowiony z przodu panelu i wykonuje zdjęcia w doskonałej rozdzielczości. Natomiast kolejny aparat osadzony został z tyłu urządzenia i wykonuje również atrakcyjne zdjęcia. Przewidziane dodatkowe rozwiązania pozwalają dobrać optymalne opcje.Producent wyposażył tablet w złącza bezprzewodowe UMTS (HSPA+) EDGE, GPRS, GSM, GPS Bluetooth oraz WLAN. Jest to znakomite rozwiązanie, jakie na co dzień przyda się każdemu użytkownikowi. Oczywiście przewidziano również czytnik kart takich jak MicroSD o wielkości aż 32 GB. Co ciekawe, sam tablet ma na tyle nieznaczne rozmiary, iż bez problemu można go umieścić w damskiej torebce, co docenią głównie panie. Warto zwrócić uwagę na użyte surowce, z których został zrobiony tablet. Ich trwałość sprawia, iż urządzenie będzie służyło nam przez wiele lat. Sama obudowa została skonstruowana, tak by była odporna na zabrudzenia czy zarysowania. Zobacz: artykuł.

Samsung, przy tym typie tabletu pomyślał o internecie. Wzmiankowany system operacyjny, ułatwia przeglądanie witryn. Łatwe przechodzenie z jednej karty na kolejną jest najnowszym rozwiązaniem w tabletach. Możemy zapomnieć o zacinaniu się stron czy też o irytujących przeskokach. Nowy interfejs pozwala na bezproblemowe przechodzenie po między aplikacjami i przy wykorzystywaniu wielu aplikacji nie odczujemy jakichkolwiek trudności. Dla zaciekawionych: cały artykuł.


smartfon
Napisał: Vernon Chan
Na podstawie: http://www.flickr.com
Doskonałym rozwiązaniem jest zmodyfikowana galeria oraz poprawiony korektor pisowni. Tablet został tak zaprojektowany, aby cała rodzina mogła bez przeszkód korzystać z przeróżnych aplikacji, co jest doskonałym rozwiązaniem. Portale społecznościowe lub znane programy będą z pewnością bardzo dobrze działały, a to wszystko dzięki nowoczesnemu systemowi.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-08-20 09:04:13
Tagi: urządzenie, galeria, producent, dzieło