DkPanc

Poszukujesz prawdziwych emocji? Poznaj zabawę, którą jest Escape Room

Każdy człowiek potrzebuje zabawy. Niektórzy lubią po pracy wybrać się na rower, inni chętnie spotkają się z przyjaciółmi, aby pograć w bilarda bądź umówić się na grę w tenisa ziemnego. Jeśli ty też lubisz spędzać czas z bliskimi oraz chcesz zaoferować im nową atrakcję, wybierz Escape Room Gdynia. Czym jest Escape Room?

plakat
Napisał: Esperluette
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jest to całkiem nowa gra, jaka staje się coraz bardziej popularna w większości dużych miejscowości, a polega na ucieczce uczestników biorących w niej udział z określonego pomieszczenia. Swoje korzenie ma w wirtualnej grze, gdy należało czytać tekst (serwis InformCC kliknij


escape room
Napisał: thornet_
Na podstawie: http://www.flickr.com
By dowiedzieć się więcej, powinieneś zajrzeć na serwisy skupiające firmy tworzące nadmienione pokoje, a zorientujesz się, gdzie możesz skorzystać z charakteryzowanego rodzaju rozrywki i które pokoje są nadzwyczaj popularne. Średni czas na rozwikłanie zagadek to 60 minut. Jeśli i ty liczysz na nowe doświadczenia i potrzebna ci porcja wrażeń, Escape Room Gdynia to rozrywka dla ciebie. Zbierz paczkę znajomych oraz zarezerwujcie jeden z dostępnych pokoi, a z pewnością wciągniecie się w tą rozrywkę oraz nie będziecie się mogli doczekać, kiedy powtórnie zaczniecie w poczuciu niemiłosiernie płynącego czasu rozwiązywać zagadki. Adrenalina uzależnia, niebawem sam się o tym przekonasz - odwiedź.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-22 14:57:44
Tagi: rower, czas, zagadki