DkPanc

Poszukujesz prawdziwych emocji? Poznaj zabawę, którą jest Escape Room

Każdy człowiek potrzebuje zabawy. Niektórzy lubią po pracy wybrać się na rower, inni chętnie spotkają się z przyjaciółmi, aby pograć w bilarda bądź umówić się na grę w tenisa ziemnego. Jeśli ty też lubisz spędzać czas z bliskimi oraz chcesz zaoferować im nową atrakcję, wybierz Escape Room Gdynia. Czym jest Escape Room?

plakat
Napisał: Esperluette
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jest to całkiem nowa gra, jaka staje się coraz bardziej popularna w większości dużych miejscowości, a polega na ucieczce uczestników biorących w niej udział z określonego pomieszczenia. Swoje korzenie ma w wirtualnej grze, gdy należało czytać tekst ukazujący się na ekranie monitora oraz rozwiązywać postawione przed nami zadania. Obecnie Escape Room to realny pokój, do jakiego trzeba wejść, aby rozwikłać zagadki i podjąć się różnorodnych zadań, które pozwolą wydostać się z pomieszczenia przed upływem czasu. W Polsce tworzonych jest coraz więcej pokoi, jakie różnią się od siebie swoim klimatem oraz charakterem zagadek. Pokoje mogą wywoływać radość, mogą przestraszyć, ale nade wszystko intrygują uczestników zabawy, którzy chcieliby podjąć się wyzwania i jako zwycięzcy zakończyć grę. Escape Room Gdynia ma różne poziomy trudności, więc jeżeli pierwszy raz masz zamiar wziąć udział w charakteryzowanej zabawie, wybierz pokój stworzony dla początkujących graczy. Bez wątpienia da ci ogrom wrażeń i będziesz chciał pokonywać kolejne poziomy trudności. Escape Room może być również doskonałym podarunkiem, np. dla kolegi na urodziny albo dla Młodej Pary, jaka także lubi niniejsze atrakcje i będzie dla niej fantastycznym oderwaniem od rzeczywistości po kilku miesiącach przygotowań do ślubu - kliknij po dreszczyk emocji.escape room
Napisał: thornet_
Na podstawie: http://www.flickr.com
By dowiedzieć się więcej, powinieneś zajrzeć na serwisy skupiające firmy tworzące nadmienione pokoje, a zorientujesz się, gdzie możesz skorzystać z charakteryzowanego rodzaju rozrywki i które pokoje są nadzwyczaj popularne. Średni czas na rozwikłanie zagadek to 60 minut. Jeśli i ty liczysz na nowe doświadczenia i potrzebna ci porcja wrażeń, Escape Room Gdynia to rozrywka dla ciebie. Zbierz paczkę znajomych oraz zarezerwujcie jeden z dostępnych pokoi, a z pewnością wciągniecie się w tą rozrywkę oraz nie będziecie się mogli doczekać, kiedy powtórnie zaczniecie w poczuciu niemiłosiernie płynącego czasu rozwiązywać zagadki. Adrenalina uzależnia, niebawem sam się o tym przekonasz - odwiedź.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-22 14:57:44
Tagi: rower, czas, zagadki