DkPanc

Fachowe sprzęty szpiegowskie w zastosowaniu na co dzień

W dzisiejszych czasach profesjonalne urządzenia, które przedtem były dostępne wyłącznie dla śledczych, bywają dużo bardziej popularne. Bynajmniej nie trzeba przeprowadzać osobistego dochodzenia, by nabrać przekonania, że mogą się przydać w wielorakich wypadkach.


mała kamerka
Napisał: Sinchen.Lin
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zaledwie parę lat wstecz przyrządy jak kamera samochodowa pozostawały całkowicie niepopularne. Jednak dziś będzie to niezwykle pomocny komponent – nie tylko przez zawodowych kierowców. Za jej pomocą mamy możliwość rejestrować trasę podczas jazdy autem. Umożliwia to rejestrowanie wszelkiego rodzaju zdarzenia odbiegające od normy. Kamera samochodowa pozwala na wyszukanie sprawcy zdarzenia drogowego a także jednostki, która powoduje zagrożenie na drodze . Nagrane filmy mogą być świetnym dowodem podczas potencjalnej kraksy drogowej.

kamerka
Napisał: Intel Free Press
Na podstawie: http://www.flickr.com
Poza tym bardzo popularny staje się podsłuch. Nie znaczy to, iż mamy prawo do przekraczania czyjejś intymności. Jednak w trakcie różnego typu załatwiania spraw urzędowych, są w stanie okazać się perfekcyjną pomocą w sytuacji nadużywania swojej władzy przez pracowników urzędu. Co bardzo ciekawe tego typu podsłuchy posiadają coraz to mniejsze rozmiary. Nie musimy mieć zauważalnego okablowania – taki mikrofon może być umieszczany na przykład w breloku. Dzięki wyjątkowej czułości nie będzie trudu z nagraniem odgłosów także podczas silnego wiatru. Przytaczane powyżej artykuły osiągalne są w różnego gatunku sklepach z artykułami detektywistycznymi – zarówno w sieci jak i w stacjonarnych placówkach. Bezproblemowo odnajdziemy tam fachowe sprzęty, jakie przydać się mogą w różnorakich sytuacjach.


Doskonałym elementem będą też na przykład nadajniki GPS, które zezwalają na precyzyjne zlokalizowanie danego obiektu. Będzie to niezrównany detal, jaki pozwala na odnalezienie ukradzionego auta. Równocześnie w powyższych miejscach można się również zaopatrzyć w różnego gatunku wykrywacze podsłuchów, jakie pozwolą nam na obronę własnej prywatności. Osiągalne towary to kapitalna propozycja na prezent – rzadko kiedy wie się, w jakim momencie nadejdzie okoliczność, w której mogą się one przydać.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-01 11:15:42
Tagi: GPS, Filmy, materiały, wykrywacze, detektory