DkPanc

Nowoczesna torba na aparat.

Stylowa i niezwykle użyteczna torba Case Logic została wyprodukowana do przechowywania aparatów z wymiennymi obiektywami. Główna komora w torbie oprócz aparatu pomieści również obiektyw i lampę błyskową. Torba wewnątrz wyścielona jest nylexem, który zabezpiecza aparat fotograficzny przed uszkodzeniami, zarysowaniami jak i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Zapięcie na rzepę gwarantuje prosty i szybki dostęp do aparatu.


W zapinanych na zamek kieszeni przedniej oraz komorach bocznych przechować można akcesoria tj.: kable, karty, ściereczki, filtry czy akumulatory, do których zawsze ma się gwarancję szybkiego dostępu. Przednia komora jest ładowana od góry, co przekłada się na możliwość łatwego wyciągnięcia aparatu fotograficznego z torby, gdy tylko pojawi się okazja do zrobienia ciekawego zdjęcia. Z funkcjonalną torbą Case Logic
więcej na temat plecaka case logic w cyfrowe.pl
Napisał: MarLeah Cole
Na podstawie: http://www.flickr.com
nie trzeba troszczyć się o komfort użytkowania. Torba - dodatkowe info - Wyposażona jest w mięciutki uchwyt ręczny, oraz odpinany, wyściełany pasek na ramienny, który można w każdym momencie odpiąć. Stabilność noszenia torby Case Logic zapewnia dodatkowe mocowanie do pasa. Wzmocniona, wodoodporna podstawa torby dba o bezpieczeństwo aparatu fotograficznego, gdy postawi się go na wilgotnej powierzchni. Wzmacniany, gumowany spód zabezpiecza lustrzankę przed upadkiem oraz wilgocią, a gruba pianka chroni aparat fotograficzny w górnej części pokrowca.
aparat fotograficzny
Na podstawie: pixabay
Torba Case Logic to znakomite rozwiązanie dla ludzi którzy podróżują i którzy chcą mieć porządek w często używanym sprzęcie. Torba Case Logic cechuje się prostym i klasycznym wzornictwem. Torba Case Logic została wytworzona z solidnego, poliestrowego materiału. Dodatkowe kieszenie na gadżety na pewno bardziej spodobają się posiadaczom większych aparatów kompaktowych. Dodatkowe kieszenie zmieszczą dodatkowe baterie, kable, ściereczki i niewielkie gadżety. Wewnętrzna, zapinana na zamek kieszeń to znakomity schowek na cenne drobnostki. Torbę na lustrzankę Case Logic (SLRC201 - http://www.cyfrowe.pl) można mieć przewieszoną przy pomocy rozłączalnego paska naramiennego, uchwytu na dłonie albo sprzączki na pasek.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-11-16 15:03:25
Tagi: aparat, akcesoria, bezpieczeństwo, gadżety, podróże