DkPanc

Nowoczesna technologia i wysoka jakość automatycznego systemu monitoringu gwarantuje wyśmienite możliwości

Polska rozwija się w zjawiskowym tempie dzięki innowacyjnej technologii. Dzisiejszy rozwój oraz technologie doświadczamy wszędzie. W mieszkaniu korzystamy z niej codziennie siedząc przed laptopem czy robiąc wyżywienie za sprawą dużej klasy urządzeń. W pracy również korzystamy z niej dzięki automatycznej bazie informacji czy automatycznej obsłudze konsumenta.

kontrola dostępu
Pojazdy, maszyny czy sprzęty sprawiają dzięki rozwojowi i nowoczesnej technologii, iż życie staje się o wiele prostsze i wygodniejsze. A również korzystamy z najnowszej technologii w drodze, notebook czy też współczesne komórki posiada właściwie każdy. Bezosobowe roboty wydają nam bilet autobusowy, za pomocą którego idziemy przez bramy czy też możemy wypłacać kasę w bankomacie. ESOK to elektroniczny system kontroli dostępu stosowany wszędzie tam, gdzie jest ogromna cyrkulacja osób.

Więcej na ten temat - http://transcom-system.com.pl/pl/produkty/oprogramowanieRewelacyjnie sprawdza się w obiektach monitorowanych np w bankach, urzędach czy organizacjach, a też w basenach czy różnych zakładach. ESOK to nowoczesna technologia w całości samoczynna do monitoringu przesunięcia osób w obiektach strzeżonych, jaka wysyła informacje z czytnika do systemu za pomocom jakiego wiemy w jakim punkcie był w ostatnim czasie używany. Elektroniczny system kontroli dostępu może być w kształcie karty zbliżeniowej, breloczka czy bransolety na rękę.

Gwarantuje najwyższy luksus użytkownikom poprzez szybką oraz sprawną ich obsługę, swobodne poruszanie się po budynku i korzystanie proponowanych usług. Bramki obrotowe dzięki sensorom zbliżeniowym szybko i skutecznie otwierają się używając tylko jednego czujnika w obiekcie. Używane są także wszędzie tam gdzie istnieje duża rotacja ludzi oraz pracują w systemie stałym. Bramki obrotowe niskie są wykorzystywane w punktach monitoringu upoważnień do wejścia w obiektach użyteczności publicznej, punktów kontroli biletowej czy opłat. Tymczasem wysokie bramki użytkowane są na terenie portów lotniczych czy też dworcach - porównaj z informacjami na tej stronie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-11-23 14:21:24
Tagi: technologia, karty, maszyny