DkPanc

W jaki sposób możemy udekorować własne mieszkanie?

Co roku w moim domu jest żywa, cięta choinka. Piękny zapach żywicy i lasu roznosi się po całym domu. Zawsze także tata musi obciąć kilka gałęzi z doły, które nie są w nim przydatne w zamontowaniu drzewka. Wykonujemy wtedy świąteczne zdobienia z gałązek.
Oryginalne dekoracje do aranżacji wnętrz
Napisał: home&you
Na podstawie: home&you
Pozostałe gałązki są dla nas super rzeczą do odpoczynku i odłączenia od sprzątania. Robimy z nich zazwyczaj maleńkie stroiki, mamy w pokojach będących w naszym mieszkaniu. Jest to czas doskonałej zabawy i integracji domowników. Do zrobienia ozdób trzeba wszelkiego rodzaju drobiazgi choinkowe, oprócz tego przydadzą się słodkie http://www.cukrowki.pl/blog/po-co-komu-krowka/krowki-na-slub, pierniczki – słowem – wszystko, co co masz por d ręką. Ogranicza cię tylko twoja własna wyobraźnia.Najciekawsze Bożonarodzeniowe ozdóbki z gałązek choinki to wianuszki na drzwi wejściowe do domu i maleńkie wianuszki wieszane na krzesłach w salonie w moim rodzinnym domu. Znalazłam taki koncepcik, że są one także na drzwiach wejściowych do pomieszczeń. Jesienią zawsze znajdujemy, które później suszymy na strychu. Później malujemy je złotą, albo srebrną farbą i wykorzystujemy do ozdobienia stołu, choinki i stoików.


Dywany w stylu vintage
Napisał: Dywilan
Na podstawie: Dywilan
Gdy poszukujesz koncepcji na wykonanie ozdób w twoim domu zalecam spojrzeć na stronę http://www.lovingit.pl/blog/oryginalne-pomysly-na-swiateczne-ozdoby-dekoracja-galazkami/.Znajdziesz tam wiele świątecznych inspiracji. Pomysł na oryginalną gałązkę z wierzby zapożyczę do domu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-03-29 11:56:36
Tagi: choinka, stroiki, pomysł, koncepcje