DkPanc

Tani i dobry smartfon - czy to możliwe?

Decydując się na wybór smartphonu czy telefonu komórkowego, często oczekujemy, iż za niską cenę możemy nabyć sprzęt, który będzie posiadał wiele funkcji, wysokie parametry i jednocześnie będzie niezawodny. Poruszając się w obszarze cenowym do 500 zł, można nabyć dobry sprzęt, ale również łatwo jest się zawieść. Smartfon do 500 zł to trudny wybór. Zwłaszcza, jeśli oczekiwanie klienta są wysokie, ale na urządzenia z górnej półki niestety nas nie stać. W tym przypadku pozostaje proponują sklepy.
smartfony
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zdecydowanie musimy się w takim przypadku przygotować na pewne kompromisy, gdyż sprzęt w tym przedziale cenowym nie może odpowiadać oczekiwaniom wobec najdroższych sprzętów. W tej kwocie można jednak wyszukać dobre sprzęty. Przykładem jest Motorola Moto X Play.

Ten smartphon nie jest może urządzeniem mały i leciutkim, ale zdecydowanie posiada swoje atuty. Ma spore rozmiary, ale to w niczym nie przeszkadza, jest bowiem poręczny, a obudowa jest tak przemyślana, że wyposażenie jej w wypukłe wykończenie sprawia, że telefon nie wypadnie nam niekontrolowanie z rąk. Zastosowanie na ekranie szkła zwanego Gorilla Glass 3, zapewnia dużą trwałość na zarysowania i zniszczenia.

Motorola Moto X Play to nie jedyne dobre urządzenie dostępne w kategorii zwanej budżetową i spełniający oczekiwania użytkowników jako smartfon do 500 złotych. Trzeba sobie jednak zdawać sprawę z takich rzeczy jak to, że ekran w takich smartfonach nie będzie miał nigdy doskonałej jakości, mała rozdzielczość nie będzie gwarantowała spektakularnych efektów. Jednak dla osób, które kierują się niską ceną, a nie oczekują po smartfonie niczego więcej, poza wygodnym wykonywaniem i odbieraniem połączeniem, korzystaniem z siedzi czy od czasu do czasu zrobienia zdjęcia, wydatek ten będzie wystarczający.Dla użytkowników podchodzących do smartfonu czysto praktycznie, kluczową kwestią będzie długość działania baterii. System na jakim pracuje smartfon, będzie istotny dla osób, które pod takim sprzęcie oczekują już trochę więcej. Jeżeli zamierzamy korzystać z wielu aplikacji, powinniśmy wziąć pod uwagę jaką ilość pamięci ma smartfon. Po przeanalizowani oczekiwań cenowych oraz wymogów stawianych smartfonowi, można wyróżnić odpowiednie oferty dostępne na rynku.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-04-28 12:33:36
Tagi: urządzenie, ekran, parametry, system