DkPanc

Nowe gadżety, inaczej co dzisiaj oferuje nam technika? Sprawdzamy urządzenia GoPro!

Chyba nie trzeba wszystkich namawiać co do tego, że technika rozwinęła się w błyskawicznym tempie. To, co dzisiaj będzie na porządku dziennym oraz standardowe jeszcze kilkanaście lat temu nawet się nie mieściło to w głowie. Dzisiaj bez różnych gadżetów nie wyobrażamy sobie życia. Są również i takie, które dostarczają nam sporo przyjemności.

kamera go pro
Napisał: Glory Cycles
Na podstawie: http://www.flickr.com
Do tych przyjemnych bez wątpienia zalicza się kamera GoPro Hero. Kamerki sportowe, te jak wspomniana na wstępie GoPro Hero 4 session jest produktem cieszącym się znaczną popularnością wśród miłośników sportów. Po tego typu sprzęty często sięgają sympatycy narciarstwa, ale także ci, którzy chcą jeździć na snowboardzie czy skaczą ze spadochronem. Z pomocą takiej kamerki można nagrać interesujący filmik ze swoich sportowych przygód.Filmik można później oczywiście odtwarzać, przebywając już w we własnych czterech kątach. Kamerki, które dzisiaj dostępne będą w sklepach to produkty najwyższej jakości. Cechuje je przede wszystkim bardzo dobra ostrość obrazu, poprzez co cieszyć możesz się filmami odznaczającymi się ostrością na odpowiednim poziomie. Kamerki będą uodpornione na wstrząsy, a zwykle dość dobrze reagują na również nieduże zawilgocenie.

Dzięki temu nie trzeba obawiać się, że intensywne użytkowanie ma negatywny wpływ na stan techniczny tego typu urządzeń. Czy takie urządzenia są drogie. Na pewno nie zalicza się ich do najtańszych. Niemniej jednak stawki cenowe kamer sportowych są już znacznie tańsze aniżeli wtedy, kiedy dopiero weszły na polski rynek. Dzięki temu na ich zakup może uwzględnić sobie coraz więcej ludzi.

kamera sportowa, go pro
Napisał: Creative Tools
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kamerki sportowe możesz wzbogacić o rozmaite gadżety dodatkowe. Zaliczany jest do tego chociażby gimbal do GoPro (na przykład http://camonboard.pl/feiyu-tech-fy-g4-3d-gimbal.html
), który cieszy się dużą popularnością. Gimbal do GoPro to nic innego, jak odpowiedniego rodzaju kijek, poprzez który zwiększają się możliwości kręcenia fascynujących filmików, jakie będą znakomitą pamiątką z wakacji. Decydując się na kupno kamery sportowej, koniecznie trzeba pomyśleć także o odpowiednim na nią pokrowcu. Niezwykle przydatny będzie w transporcie, dając kamerze należytą ochronę.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-05-20 16:35:59
Tagi: kamery, kamera, obraz, sport, technika, nagrywanie, kręcenie