DkPanc

Postępowe środki medycyny estetycznej metodą udoskonalenia wizerunku

Sporo pań zmaga się z problemem zniekształcenia miejsc intymnych. Dolegliwość ta jest najczęściej odczuwalna po urodzeniu dziecka. Z powodu zmian hormonalnych, które wtedy mają miejsce w organizmie kobiety, problemami są także obwisłe piersi i cellulit. Ratunkiem będzie medycyna estetyczna.


usuwanie cellulitu
Napisał: Kendra Goering
Na podstawie: http://www.flickr.com
Rozwiązaniem tej okropnej sytuacji, jaką jest zdeformowanie krocza, będzie waginoplastyka Warszawa. Zabieg korekcyjny opisany jest w wykonujących go klinikach. Czas trwania zabiegu wynosi zwykle od 30 do 90 minut. Przeznaczony jest on dla pań pragnących polepszyć swoje życie płciowe oraz dla tych, marzących, aby ulepszyć wygląd swojego krocza. Waginoplastyka Warszawa aby przygotować się do zabiegu zaleca pozostanie na czczo zaraz przed nim: waginoplastyka warszawa. Wymagane są także specjalistyczne badania organizmu mające na celu wykazanie jakichkolwiek przeciwwskazań do wykonania zabiegu. Okres abstynencji seksualnej po zabiegu wynosi zazwyczaj mniej więcej 6 tygodni. Jeśli chodzi o chirurgię plastyczną, to dużą popularnością cieszą się też najskuteczniejsze zabiegi na cellulit. Do nich z kolei klasyfikuje się takie procesy jak np. drenaż limfatyczny – polegający na specjalistycznym masażu usprawniającym wydalanie z tkanek toksyn oraz ulepszaniu przepływu limfy. Zabieg ten przeprowadzany jest z użyciem odpowiednich aparatów lub ręcznie. Należy dodać, że dużą popularność zyskała ostatnimi czasy endermologia. Odbywa się ona podobnej zasadzie co drenaż limfatyczny, jednak do jego przeprowadzenia wymagany jest odpowiedni kostium. Po jego włożeniu odbywa się masaż urządzeniem, które wykorzystuje podciśnienie. Pomaga to również w pozbyciu się toksyn i wygładza skórę . Najskuteczniejsze zabiegi na cellulit wymagają wielokrotnego powtarzania, w celu uzyskania satysfakcjonujących efektów - http://klinikamiracki.pl/zabieg/endermologia
.


usuwanie tkanki tłuszczowej
Napisał: Fotolia
Na podstawie: Fotolia
Ostatnio coraz więcej osób interesuje się również sposobami odmłodzenia swojego ciała. Jednym z nich jest lipofilling Warszawa. Zabieg ten polega na translokacji tkanki tłuszczowej z jednego lub kilku miejsc. Przeważnie są to uda, brzuch, pośladki. Odessany tłuszcz wstrzykuje się w miejsce, które pacjent chce skorygować. Najczęściej korekcie podlegają zmarszczki na twarzy. Wstrzykiwany tłuszcz napina skórę odmładzając ją. Lipofilling Warszawa - http://www.klinikamiracki.pl/zabieg/lipotransfer jest także doskonałym sposobem na naturalne wypełnienie piersi. Efekty są długotrwałe.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-01 15:28:53
Tagi: kobieta, efekty, medycyna, ujędrnianie