DkPanc

Postęp w dziedzinie nowych technologii to szansa, żeby skorzystać z najbardziej rewolucyjnych wynalazków współczesności

Rozwój technologii nam sprzyja. Można to zauważyć niemal w każdej dziedzinie życia. Warto podejść do nich, jak do czego co daje szanse, nie zaś jako do zbliżającej się burzy, która zwiastuje tylko pioruny i ogólny chaos. Oczywiście w przyszłości taka sytuacja może wiele namieszać.

nie jest to nowe zjawisko, gdy powstawała jakaś nowa rzecz, zawsze więc był jakiś z tym problem, nigdy zaś nie było tak, że wszystko działało idealnie. No może i pojawiały się takie przypadki, ale bez przesady, nie była to ilość zawrotna, gdyż po prostu każdy twórca, który wprowadza coś na rynek wie, że jego wynalazek potrzebuje czasu. Nie da się tego załatwić inaczej.

monitoring
Napisał: Michael Coghlan
Na podstawie: http://www.flickr.com
Na szczęście są ulepszenia, które zaakceptowane zostały w tak dużym stopniu, że może z nich korzystać znaczna większość ludzi. Przykładem może być monitoring ip lub rejestratory kamer ip. Monitoring ip oferuje niezwykłe możliwości w zakresie stworzenia profesjonalnego monitoringu wewnątrz firmy bądź też w budynku prywatnym. Wszystko to odbywa się przy udziale istniejącej już infrastruktury sieciowej.

Nie oznacza to, iż nie można spróbować stworzyć nowej sieci, aby podłączyć do niej kamery ip. Ma to wiele zalet, jedna z nich to bez wątpienia łatwość obsługi systemu, na uwagę zasługuje również wysoka jakość przesyłanego obrazu. Co więcej, kamera ip jest w stanie przesyłać obrazy w najwyższej jakości, czyli w HD. To oznacza, iż widoczny jest każdy szczegół. Rejestrator kamer ip to samodzielne urządzenie, pozwalające na rejestrację strumieni video, które przechwytywane są z kamer ip funkcjonujących w sieci LAN lub kamer zdalnych. Wszystko to dzieje się bez uruchamiania komputera.

Rejestratory sieciowe dadzą radę obsłużyć jedną do kilkunastu kamer oraz jeden do dwunastu dysków twardych. Trzeba przyznać, że tak nowoczesne urządzenia, które świetnie przyjęły się w codziennym życiu, bardzo ułatwiają życie. Nie dość, że są łatwe w obsłudze, to oferują naprawdę wiele możliwości.

Sprawdź też: Promitel

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-24 14:34:45
Tagi: kamery, firmy, monitoring, Wynalazek, LAN