DkPanc

Wczasy – nie zmarnuj ich! Odnajdź swój własny sposób na spędzenie ich i spraw, aby w tym roku w końcu były wyjątkowe!

Wiosna i lato to piękne w Polsce pory roku. Dobrze je więc spędzać w sposób aktywny, wykorzystać na odpoczynek, poprawienie swej kondycji, odprężenie, na rozmaite sporty. W końcu od października do marca posiadamy już o wiele mniej możliwości. Wtedy często jest tak chłodno, iż całkiem tracimy chęci na wychodzenie z domu i spędzamy czas przed TV lub też komputerem. Nie oddziałuje to dobrze na naszą kondycję, odporność. Dlatego wykorzystajmy najbardziej jak to możliwe chociaż te ciepłe i miłe miesiące.
Co na przykład można robić? Pomysłów jest całe mnóstwo. Pierwszym są – wypady. Nie zawsze oczywiście mamy taką sposobność, ale postarajmy się gdzieś wyrwać choć na kilka dni, przynajmniej na sobotę oraz niedzielę. Dzięki temu na pewno nabierzemy werwy na kolejny rok ciężkiej pracy. A jeśli mimo wszystko się nie uda – wykorzystajmy w sposób aktywny wszystkie wolne chwile. Wycieczki rowerowe, kajaki, wrotki, gry zespołowe – ewentualności jest rzeczywiście całe mnóstwo. Do tego przeważnie nie są one bardzo kosztowne - sprawdź dobry sprzęt na spływ. Wystarczy tylko mieć chęci.
kajak
Napisał: NOAA's National Ocean Service
Na podstawie: http://www.flickr.com
Choćby nadmienione już kajaki - http://www.kaylon.pl/kajaki-wypozyczalnia. To idealny sposób na relaks, czas ze znajomymi, na poprawienie swojej formy fizycznej. Jednak pamiętajmy, że jeśli chcemy się na nie udać, warto mieć choćby niewielką umiejętność pływania. Bez tego mogłoby być niebezpiecznie. W dodatku jeśli idziemy pierwszy raz, zabierzmy ze sobą kogoś z doświadczeniem, kto posiada już pojęcie o pływaniu kajakiem i jest zorientowany, w jaki sposób wybrnąć z trudnych sytuacji.


Wychodzisz z założenia, że sporty wodne jednak nie są dla Ciebie? To nic, bezustannie masz całe mnóstwo możliwości. Choćby wycieczka rowerem. Na pewno w końcu masz swój własny jednoślad. A nawet jeśli nie – za każdym razem możesz go wypożyczyć, to żaden problem. Weź bliskich, przyjaciół oraz jedź w drogę! W Twojej okolicy na pewno jest sporo pięknych miejsc, jakie wciąż czekają, aż je odkryjesz. Nie odkładaj zatem tego ani chwili dłużej. Nie dopuść, aby najładniejsza część roku Ci uciekła niezauważenie, spraw, aby pozostawiła po sobie wyjątkowe wspomnienia.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-30 13:00:43
Tagi: sport, wycieczka, pływanie