DkPanc

Specyfiki dla profesjonalnych sportowców

Odżywki dla sportowców są w naszym kraju w sklepach od wielu lat, a mimo to nieustannie pokutują błędne mity o ich działaniu. Sporo ludzi nie umie odróżnić zwyczajnej odżywki od specjalnych substancji hormonalnych, które są aplikowane przez zawodowców. Należy zaznaczyć to jasno: odżywki nie są złe dla użytkownika i nie wprowadzają żadnych zmian w gospodarce hormonalnej. Wszystkie suplementy, które dostępne są na polskim rynku muszą zaliczyć wiele skrupulatnych badań. Jeśli trenujesz na siłowni, kupuj je bez strachu.
BCAA XTRA
Napisał: fbb.pl
Na podstawie: fbb.pl
Najbardziej popularnym wytwórcą, który sprzedaje odżywki dla ćwiczących w naszym kraju, jest http://sportowesuple.pl/29-iron-horse">Iron Horse}. BCAA tej firmy to towar godny polecenia. Tym anglojęzycznym skrótem nazywa się kluczowe aminokwasy, które są budulcem dla ludzkich mięśni. Można wysnuć stwierdzenie, że z gamy oferowanych w sklepach suplementów, BCAA Xplode jest idealnym wyborem. Wiele analiz naukowych pokazało, że przyjmowanie suplementu z bcaa trec przyspiesza regenerację i chroni tkankę mięśniową przed zniszczeniem. BCAA (sportowesuple.pl/23-trec-bcaa-x-tank-120kap.html) rekomenduje się trenującym starającym się zrzucić zbędne kilogramy, gdyż w czasie każdej redukcji fatu istnieje ryzyko, że spali się część upragnionych mięśni
.suplementy aakg
Na podstawie: fbb.pl
Kreatyna to bardzo popularny produkt, stosowany przez rzesze sportowców. Ten suplement znacznie wspomaga nabieranie mięśni oraz wspiera siłę stosującego. Kreatyna jest nieszkodliwa dla ludzi, każdy może ją łykać bez strachu - zobacz więcej: sportowesuple.pl/18-kreatyny. W zasadzie każde większe przedsiębiorstwo, które produkuje odżywki dla sportowców, ma w ofercie ten suplement w jakiejś odmianie. Fachowcy tworzący odżywki wymyślili wiele różnych związków z kreatyną – różnią się one mocą działania. Dla ludzi, którzy dopiero zaczynają przygodę z kreatyną zaleca się branie zwykłego monohydratu. Kreatyna jest sprzedawana w kapsułkach albo w proszku – to totalnie nieistotne, co kupisz.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-08-11 14:34:27
Tagi: odżywki, preparaty, suplementy, aminokwasy, mięśnie