DkPanc

Torby termiczne oraz izotermiczne - na co zwrócić uwagę w czasie zakupienia

Torby izotermiczne to doskonałe wyjście na piknik lub wycieczkę. Dzięki torbie izotermicznej, każde posiłki bądź napoje zachowają stosowną temperaturę, dzięki czemu znacznie dłużej będą świeże.
Karkonosze, Śnieżne Kotły
Napisał: Anna Więckowska
Na podstawie: Anna Więckowska


Torby termiczne odnajdziemy teraz w wielu sklepach, są one proponowane przez dużo marek i producentów. Wybierając torbę termiczną, należałoby zwrócić uwagę na jej wielkość, jakość i markę. W wielu przypadkach znane marki oferują trochę lepsze i bardziej jakościowe torby termiczne, aniżeli te mniej znane. W torbach izotermicznych możemy przechowywać właściwie wszystkie posiłki oraz napitki, jednakże powinno się pamiętać, że torba izotermiczna nie odgrywa funkcji zamrażarki. Nie nadaje się więc do trzymania lodów, gdyż niezmiernie szybko się one roztopią, podobnie jak na przykład mrożonki i inne tego typu rzeczy. Torby izotermiczne doskonale nadają się jednakże do schłodzenia napojów, wody, soków albo alkohol Potrzebujesz torby izotermicznej?. Jeśli chcemy, aby niższa temperatura utrzymała się sporo dłużej, możemy wetknąć do niej woreczek z zamrożoną wodą. Jeżeli natomiast chcemy, by nasze posiłki na dłużej zostały ciepłe, powinno się włożyć je do torby od razu po przygotowaniu.


obuwie sportowe
Napisał: Yanki01
Na podstawie: http://www.flickr.com


Torby termiczne bezsprzecznie będą okazałym ułatwieniem w trakcie pikniku, BIWAKu albo również na wakacjach, na przykład na plaży bądź nad jeziorem, chcesz dowiedzieć się więcej - Interesują cię torby termiczne?.
Warto więc zaopatrzyć się co najmniej w jeden model torby izotermicznej, jaka odpowiednio używana - wystarczy nam na długie lata, natomiast nie jedynie na jeden sezon.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-09-07 12:48:54
Tagi: BIWAK, rzeczy, marki, stok, jakość