DkPanc

Wielu z nas niezwykle ceni sobie pamiątki z lub podarunki od bliskich, które były zrobione samodzielnie

W wielu sytuacjach do rzeczy, które były przez kogoś zrobione własnoręcznie, mamy spory sentyment. Nawet jeżeli zrobiło to dziecko i prezent jest daleki od ideału, zachwyca nas zapał naszej latorośli oraz wysiłek jaki włożyło w przygotowanie niespodzianki.


ozdoby choinkowe
Napisał: makelessnoise
Na podstawie: http://www.flickr.com


Nierzadko w ten sposób jesteśmy właścicielami kartek okolicznościowych, ale też wymyślnie zdobionych pudełeczek oraz szkatułek.
Samodzielnie wykonane szkatułki drewniane nie muszą zostać obowiązkowo podarunkiem. Mamy możliwość zrobić je osobiście w domu. Cudownie i unikatowo będzie prezentować się pudełko decoupage tokarnia-sosenka.com.pl/pl/c/DREWNIANE-PUDELKA/160, gdyż następnego takiego nie znajdziemy nigdzie indziej na świecie. Z tego powodu technika upiększania pudełek, krzeseł albo nawet talerzy w stylistyce decoupage jest tak modna. Zostajemy wtedy właścicielami unikatu, a ponadto możemy przedmiot udekorować akurat tak, jak widzimy to oczyma wyobraźni. Decoupage jest techniką, która polega na przyklejeniu rysunku wyciętego z tektury na wybraną rzecz (drewno, kryształ, metal) i pomalowaniu jej w ulubionych kolorach. Jeśli interesuje nas metoda decoupage sklep, który udostępni nam wszystkie niezbędne przyrządy bezproblemowo odnajdziemy w swoim mieście lub online - przejdź do sklepu decoupage.


Możemy tam nabyć surowe podkłady pod decoupage i wówczas będzie łatwiej rozpocząć nam przygodę z własnoręcznym zdobnictwem.


Decoupage może być świetną zabawą dla Waszej rodziny na długie jesienne wieczory. Zespołowa praca będzie przyjemna i da nam mnóstwo radości.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-25 13:30:04
Tagi: styl, czas, domu