DkPanc

Gołąbie pocztowe - niesamowite ptaki o olbrzymim potencjale

Są symbolem harmonię. Dawniej były wykorzystywane do przenoszenia wiadomości. W dzisiejszych czasach hoduje się je przeważnie dla celów konkursowych.


biały gołąb
Napisał: A N Suresh Kumar
Na podstawie: http://www.flickr.com
gołębie pocztowe - co warto o nich wiedzieć


Gołębie pocztowe cechuje niebywała inteligencja. Nie jest więc zaskoczeniem, że liczba pasjonatów tych zwierzęt nieustannie rośnie, a razem z nią popyt na sklepy dla gołębi, jak na przykład tego typu sklepy dla gołębi. Na liście sprawunków z całą pewnością powinny się znajdować takie akcesoria jak choćby karmnik bądź poidło. Warto pamiętać o jeszcze jednej szalenie istotnej kwestii, jaką są leki (wyciąg z karczocha) dla gołębi pocztowych. Co prawda, ptaki owe w zasadzie charakteryzuje duża odporność, niemniej jednak zdarza im się cierpieć na rozliczne choroby ze strony przewodu pokarmowego czy też oddechowego.


Z ulic do sieci, czyli "kup akcesoria 360 GoPro on-line"
Warto zauważyć, że sklepy dla gołębi coraz częściej działają w Internecie, dzięki temu nie trzeba już wychodzić z domu żeby nabyć potrzebne artykuły, dla przykładu: ziarna, preparaty wzmacniające, witaminy i wiele innych rzeczy. Drogą elektroniczną nabędziemy także leki dla gołębi pocztowych- szukaj w pigeonvit.pl. Łatwo, szybko i bez wysiłku. Wystarczy zaledwie jedno kliknięcie myszki.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-01-09 10:02:49
Tagi: dom, domu, gołębie