DkPanc

Rehabilitacje w domu czy lepiej pod okiem specjalisty? Zalety i wady obu rozwiązań

Jeśli uległeś jakiejś kontuzji lub wypadkowi i powinieneś się rehabilitować, wówczas niewątpliwie musisz rozważyć, czy zdecydować się na rehabilitację w zaciszu swojego mieszkania czy raczej wykonywać wszelkie ćwiczenia pod okiem specjalisty.


Dzisiaj przedstawiamy zalety i wady obu pomysłów, co bez wątpienia bardzo pomoże CI podjąć ostateczną decyzję.


Ćwiczenia pod okiem fachowca


Jeżeli chcesz się dowiedzieć dokładnie, do czego służą konkretne urządzenia, jak poprawnie wykonywać konkretne ćwiczenia i czy w Twoim wypadku pasy neoprenowe (sprawdź kompletną propozycję pod adresem) będą najlepszym rozwiązaniem czy lepiej powinieneś z nich zrezygnować, z pewnością powinieneś najpierw umówić się na parę wizyt o profesjonalnego rehabilitanta. Wówczas dowiesz się, jaki będzie dobry dla Ciebie plan postępowania, a równocześnie unikniesz różnego rodzaju problemów.


Zakupy w hipermarkecie
Napisał: MollySVH
Na podstawie: http://www.flickr.com
Ćwiczenia w domu


szkolenie
Napisał: JeffWicklein
Na podstawie: http://www.flickr.com


Zwykle na ćwiczenie w mieszkaniu decydują się osoby, które nie mają zbyt wiele wolnego czasu, a jednocześnie nie przepadają za wielkimi tłumami. W takich wypadkach najpopularniejsze z pewnością są rowery treningowe (źródło artykułu), które możesz postawić sobie dla przykładu w salonie przed telewizorem i w ów sposób łączyć przyjemne z pożytecznym.


Co wybrać?


Końcowy wybór bez wątpliwości należy tylko do Ciebie - najważniejsze jednak, żebyś po prostu ćwiczył, obojętne gdzie.
Więcej na stronie spokey.pl

Najlepiej będzie jeżeli na początek wybierzesz się do specjalisty, który pokaże Ci, jak wykorzystywać rowery stacjonarne lub inne maszyny w Twej rehabilitacji, a następnie będziesz ćwiczył zgodnie z jego wskazówkami w zaciszu własnego mieszkania, raz na jakiś czas tylko kontrolując zrobione przez Ciebie postępy w rehabilitacji.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-07 12:15:37
Tagi: rower, salon, rowery, sposób