DkPanc

Wyjątkowe gry menedżerskie w zasięgu ręki

Dysponowaniem sieciowymi zasobami trudnią się przez wiele godzin dziennie setki ludzi na świecie. Zwolennicy piłkarskich odmian na pewno mają tu na myśli klasykę rozgrywki, czyli Football Managera. Poza popularnym FM, w internecie znajdziemy jednak o wiele więcej przykładów sportowych gier menedżerskich, nie tylko piłkarskich.

Zwolennicy przesiadywania online godzinami mają nie lada wybór. Miłośnicy speedwaya dysponują możliwością inicjowania własnej ekipy żużlowej, rozwijania umiejętności żużlowców i zaplecza sportowego. O całości przekonamy się odpalając grę o nazwie Speedway Manager SCM. Identyczne zasady stosowane są przy zarządzaniu Formułą 1 (F1MMO), tenisistą (Online Tennis), czy skoczkiem narciarskim (Ski Jumping Manager). Najwięcej odmian, bo przeszło setka, występuje w piłkarskich menagerach. Gry menedżerskie mają to do siebie, że w równie wielkim stopniu koncentrują się na osiągnięciach sportowych (mecze, pojedynki), jak i zarządzaniu uzyskanym kapitałem - w grach tych operujemy bonusami. Jako wirtualni prezesi klubów piłkarskich, siatkarskich itp. odpowiadamy za doprowadzenie naszego klubu i sportowca na szczyt wyimaginowanej kariery. W naszej gestii leży też zbudowanie dla drużyny odpowiedniej bazy treningowej, regularne wypłacanie zarobków, czy dbanie o wskaźnik zdrowia i przemęczenia piłkarza (tak, również w sieciowym świecie nasi „wirtualni” sportowcy potrafią się męczyć).
Praca zespołowa
Napisał: Steven Vance
Na podstawie: http://www.flickr.com
Chwilowy urlop czy odpoczynek dla siatkarzy czy zawodnika solo (np. tenisisty) da im możliwość odzyskania płynności i redukcji przemęczenia - niczym w rzeczywistości.Gry (szkolenia (gry menadżerskie)), dają też sposobność weryfikacji swoich bukmacherskich umiejętności. Tutaj sprawdzimy swoje szanse na karciane i ruletkowe szczęście (oczywiście za wirtualne pieniądze). W praktyce wyglądać to może jak klasyczne, zamknięte forum tematyczne, na którym zalogowani internauci typują spotkania ligowe i przewidują miejsca jakie zajmą wybrani skoczkowie, tenisiści itp.
Takie zarządzanie nic nie kosztuje, daje za to wiele frajdy z rywalizacji z ludźmi o podobnych zainteresowaniach. Sukces w sieciowym typowaniu nieraz dał impuls do wybrania się do zakładu bukmacherskiego i dalszej zabawy - już za prawdziwe pieniądze.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-16 16:01:33
Tagi: Football Manager, Speedway Manager SCM, F1MM, Ski Jumping Manager, Gry menedżerskie