DkPanc

Etui na małe urządzenie jakim jest tablet - dobrze jest posiadać

Właścicieli tabletów możemy podzielić na tych, którzy używają go tylko w domu i na tych, którzy chodzą z nim wszędzie. Ta druga grupa osób może się wydać trochę podejrzana, bo po co kupować typowo mobilne urządzenie, jakim jest tablet, tylko po to, żeby siedzieć z nim w fotelu. Zdarzają się jednak użytkownicy, którzy zwyczajnie nie potrzebują nosić ze sobą swoich tabletów. Dla nich to po prostu lekkie i wygodne urządzenie do przeglądania internetu, a także czytania e-booków.

tablet
Napisał: Raffaele Esposito
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeśli jednak często przemieszczamy się ze swoim tabletem i nosimy go w torebce, a czasem nawet rzucimy go na tylne siedzenie auta, z całą pewnością należy zabezpieczyć go przed potencjalnymi usterkami. O ile trwały ekran, wykonany z supermocnego szkła gorilla glass jest raczej odporny na zarysowania, o tyle już aluminiowa obudowa nie szczególnie. Jak zatem chronić mobilne urządzenie?. Najlepszym rozwiązaniem będzie zakup oryginalnego pokrowca. Zarówno w sklepach on-line, jak i marketach ze sprzętem elektronicznym znajdziemy szeroką ofertę lekkich etui na tablety. Jak wybrać najlepszy dla siebie? Który będzie najodpowiedniejszy dla nas?

Po pierwsze sprawdźmy przekątną ekranu naszego urządzenia. Wielkość ekranu mierzona jest w calach, a więc najpopularniejsze modele mają 7- lub 10 cali. Te pierwsze są oczywiście bardziej poręczne i pasują do iPad mini etui. Zajmują zdecydowanie mniej miejsca w torebce.Modele z większym ekranem są wygodniejsze w użyciu. To, który z nich posiadamy, zależy naturalnie od naszych preferencji.

ebook
Napisał: Maria Elena
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeśli już wiemy w jakim rozmiarze etui szukamy, trzeba rozważyć parę opcji. Najpopularniejsze modele etui to te, które charakteryzują się nieskomplikowaną konstrukcją.

Zabezpieczają urządzenie, ale mogą też pełnić funkcję podstawki, jak na przykład etui ipad mini. Jeśli natomiast korzystamy z tabletu jak z laptopa, to idealną propozycją będzie pokrowiec posiadający specjalną klawiaturę. Produkt tego typu zapewnia ochronę urządzenia, a jednocześnie zwiększa komfort w trakcie pisania. Możemy też zakupić typowe, eleganckie etui, zamykane na zatrzask, które będzie się ładnie prezentowało. W ofercie sklepów z akcesoriami kupimy również wersję etui dla dzieci, w różnych wesołych kolorach, z dodatkowymi uchwytami po bokach, żeby dziecko nie upuściło urządzenia. Nabywając pokrowiec dobrze jest więc wziąć pod uwagę nie tylko elegancki design, ale również jego dodatkowe funkcje. Jak już wiemy jaki typ sprzętu jest przez nas poszukiwany, fajnie jest przejrzeć różne oferty i wybrać odpowiednią dla siebie. W jaki sposób tego dokonać? Choćby przeglądając gazetki promocyjne jak http://promocyjni.pl/siec/4-rtv-euro-agd. Naprawdę przydatna rzecz.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-04 10:09:17
Tagi: ekran, tablety, etui, iPad, laptopa, e-booków, klawiaturą