DkPanc

Aktywność fizyczna to same pozytywy dla dobrej kondycji i wspaniałego samopoczucia. Pamiętajmy o tym

Skarżysz się na różne dolegliwości, czujesz się coraz gorzej, nie wiesz dlaczego jesteś tak ospały? Nie masz chęci do życia, marzysz o ucieczce, planujesz zmienić pracę?
Biegacze
Napisał: Natalia García
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeśli tak właśnie jest, Jeżeli wcześniejsze zdania są o tobie to może to oznaczać wiele różnych dolegliwości. Nie należy przymykać oczu na te objawy, ponieważ zdrowie masz tylko jedno, zagubieni w szarej codzienności jesteśmy bardziej podatni na zagrożenia. Pamiętaj jednakże, że na wszystkie dolegliwości może pomóc Ci jedna sprawdzona metoda – aktywność fizyczna.

Choć nie musi od razu skutkować, to na pewno nie (zoabcz malik strzelin) zaszkodzi, ale jeśli wierzyć osobom, które rozpoczęły ćwiczenia zaczęły trenować, to naprawdę działa. Czasami są problemy, na które nic nie działa i nic nie pomaga, na szczęście borykamy się z nimi rzadko. Pozostałe da się łatwo pokonać, trzeba tylko odnaleźć właściwą motywację. Czasami tylko wystarczy, żebyś rozpoczął ćwiczenia. Od czego warto rozpocząć swoją przygodę ze sportem. Naturalnie, od biegów.
Biegaczki
Napisał: Funk Dooby
Na podstawie: http://www.flickr.com


Bieganie dla początkujących nie powinno być zbyt wyczerpujące, bo można się łatwo zniechęcić. Bieganie ponad siły, przełamywanie swoich barier już na samym początków taki sposób to bezsensowny wysiłek. Nic nie jest tak skuteczne, jak racjonalne zgłębienie zagadnienia. Nie można się po prostu zabijać Zacznijmy powoli, a powkrótce efekty na pewno przyjdą. Trzeba to robić powolutku. Podobnie, powinieneś zmienić nawyki żywieniowe. Dieta biegacza jest niezwykle istotna. Nie zmieniaj jej jednak gwałtownie, na zasadzie: dzisiaj jest poniedziałek, a ja zjadłem zbyt dużo, ale jutro już wtorek i przechodzę na sałatę.To oczywiście głupie, gdyż trzeba zmienić nawyki żywieniowe, ale też powoli. Bez pośpiechu, ograniczaj niezdrowe jedzenie, ale nie od razu. To podobnie jak z paleniem papierosów. Chcesz rzucić. Powinieneś ograniczać ich ilość, a nie jednego dnia palić jak smok by drugiego przestać palić zupełnie. Przekonasz się że, jeśli postąpisz w ten sposób Twoje życie ulegnie poprawie, a Twoje problemy nagle znikną. Czasami nie trzeba wiele, żeby znów czuć się wspaniale.

Więcej: http://oleofarm.pl

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 13:18:18
Tagi: Objawy, ćwiczenia, problemy