DkPanc

Na urlopie uruchom aktywne spędzanie czasu wolnego

Aktywne spędzanie czasu stało się ostatnio bardzo modne. Dobrze jest próbować nieznanych rozrywek, które dostarczą sporo radości oraz ruchu niezbędnego dla zdrowia, szczególnie jeśli spędzamy sporo czasu przed biurkiem, a nasze dzieci wiele czasu spędzają w świecie gier.


Wiele rozrywki dostarczają zabawy zespołowe.


Pomagają w integracji grupy, bardziej precyzyjnej komunikacji, co przekłada się również na życie prywatne. W zimie warto wypróbować hokej. Jest to niezbyt popularny sport w kraju, tym bardziej warto go wykorzystać, gdyż jest przez to atrakcyjniejszy. Dobrze jest wysłać nasze pociechy do konkretnego klubu, by tam nauczyły się tej gry. Tam właśnie ze szczegółami przyswoją zasady gry w hokeja oraz będą miały wiele zabawy. W trakcie zimowego wypoczynku moglibyśmy się do nich dołączyć bądź mocno im kibicować.
Buty
Napisał: Coup d'Oreille
Na podstawie: http://www.flickr.com


dodatki
Napisał: texaus1
Na podstawie: flickr.com


Warto również zdecydować się na rozrywki wodne. Jeżeli my lub nasze maluchy nie potrafimy pływać, dobrze jest nadrobić te zaległości. Pływanie relaksuje, rozluźnia mięśnie i reguluje sporo ważnych funkcji życiowych. Mogłoby stać się naszym korzystnym nawykiem. Warto zatrudnić fachowego nauczyciela pływania, wówczas będziemy mieli pewność, że jesteśmy bezpieczni a sama nauka przebiegnie błyskawicznie oraz bez kłopotów. Dowiemy się na przykład jak nauczyć się pływać żabką albo kraulem. Nie potrzebujemy być mistrzami w pływaniu, aby sprawiało nam to radość. Dzieci dobrze jest wysłać do szkoły pływania, tam pośród rówieśników w doskonałej wesołej atmosferze będą kształtowały umiejętności pływackie, jakie przydadzą się w trakcie wakacyjnych wyjazdów nad wodę.


Dobrze jest uczyć dzieci aktywnego spędzania czasu, gdyż to zaowocuje lepszym zdrowiem w życiu. Sami winniśmy dawać również dobry przykład. Jeśli nie umiemy pływać, nauczmy się owej umiejętności. Na korzystne nawyki przenigdy bowiem nie jest za późno.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 14:25:59
Tagi: ruch, zabawy, bieg, umiejętności, kraj