DkPanc

Najpopularniejsze pozycje wśród gier komputerowych - gwarancja ciekawej rozrywki

Branża rozrywki elektronicznej jest prężna. W sklepach i w sieciowych butikach znajdują się tysiące tytułów. Dla osoby nieorientującej się w tej dziedzinie wybranie odpowiedniej gry jest dosyć trudne. Z tego właśnie powodu napisaliśmy ten króciutki przewodnik, który wspomoże ciebie, drogi czytelniku, w zakupie dobrych tytułów.


pro evolution soccer z kotem
Napisał: Sarah Joy
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeżeli twoim konikiem jest poszerzanie swojej wiedzy na temat dawnych czasów, wybierz gry strategiczne, których fabuła dzieje się w rozmaitych okresach w historii. Obecnie w sprzedaży można zobaczyć dwie rewelacyjne pozycje. Na 100 procent kiedyś słyszeliście co nieco o klasycznej serii Civilization. Dziś w sprzedaży jest 5 część oraz 2 rozszerzenie do niej. Powinno się także przemyśleć zamówienie którejś produkcji z serii Total War.

Jeśi lubisz po całym dniu pracy odprężyć się przy monitorze komputera, powinieneś zakupić sobie porządne First Person Shootery. W takiej kategorii elektronicznej rozrywki warto zapoznać się z Battlefield 3 albo Crysis 3.

Kochasz szarady? Lubisz przechodzić przez gry powoli, delektując się zabawą? Gry przygodowe są zatem idealne dla ciebie. Opłaca się nabyć produkcje wydane kilka lat temu, które nie straciły nic ze swojej grywalności. Obligatoryjną pozycją są gry Deponia oraz Broken Sword.

Kochasz dużą prędkość, lecz boisz się wypadków i czatujących policjantów drogowych? Nic straconego. Zamów sobie jedną z masy sprzedawanych gier rajdowych. Aby zabawa była jeszcze lepsza, dokup markową kierownicę, którą podłączysz do peceta. Twoją faworyzowaną metodą zabijania czasu jest lektura dobrych książek? Możesz sprawić sobie którąś ze najlepszych gier typu RPG. Może brzmieć to dziwnie, ale granie w takie perełki jak Baldur’s Gate albo Elder’s Scrolls: Skyrim to doświadczenie niezwykle zbliżone do czytania doskonałej powieści.

O ile w przeszłości grałeś na Commodore albo NES w jakieś stare pozycje, znajdziesz dla siebie całe masy gier niezależnych, które wskrzeszają wspomnienia z dzieciństwa.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-29 09:30:56
Tagi: komputer, dodatki, rozrywka, akcja, łamigłówki, produkcje