DkPanc

Sport to samo zdrowie - zdaje sobie z tego sprawę każdy, jednak niekiedy zbyt chętnie wymyślamy wymówki, aby móc zostać w domu

Polska znajduje się w specyficznym miejscu na naszym globie. Są u nas często ciepłe wakacje oraz śnieżne zimy. Trudno czasami wybrać sport, który moglibyśmy uprawiać przez cały rok.


Jesteśmy zmuszeni się jednak w jakiś sposób z tym pogodzić.


Anders Bardal
Napisał: Greger Ravik
Na podstawie: http://www.flickr.com


łyżworolki k2
Napisał: Ezra Casteel
Jest tak, że latem możemy jeździć na rolkach czy rowerze, a zimą na snowboardzie. Jeśli uwielbiamy ruch, to nie będziemy szukać pretekstów, które dadzą nam możliwość zostać w domu przed telewizorem - na odwrót: uczynimy wszystko, by móc tylko wyjść się gdzieś oraz rozruszać swoje mięśnie. Latem rolki są rewelacyjnym pomysłem. Ten rodzaj aktywności jest w Polsce coraz bardziej modny. Powstają nawet dróżki dla rolkarzy. Każdego roku przybywa ich w każdym województwie. Jeśli chcemy nabyć dobry sprzęt za rozsądne pieniądze, to należy wybrać łyżworolki K2. Są one wytwarzane przez amerykańską spółkę, która była założona w 1962 roku. Tak długi okres funkcjonowania na rynku jest potwierdzeniem tego, że przedsiębiorstwo wytwarza sportowe akcesoria najwyższej jakości. Łyżworolki K2 możemy kupić w wersji damskiej i męskiej oraz w wielu kolorach. Tworzywo, z którego są uszyte, jest niezwykle wytrzymały, ale przepuszcza również powietrze, co daje możliwość skórze oddychać.


Każda para ma potrójny system zapięcia (klamra, sznurówki i pasek na rzep), żeby ustabilizować nogę. To w dużej mierze zapobiega jakimkolwiek skręceniom kostki. Kółka są precyzyjnie wykonane, co daje gwarancję dobrej przyczepności do podłoża. Każda para posiada również oczywiście hamulec.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 09:51:02
Tagi: system, plan, aktywność