DkPanc

Buty piłkarskie Nike dla dzieci

Niestrudzona pogoń za perfekcją wreszcie dobiegła końca. Nowa seria juniorskiego obuwia piłkarskiego Nike została stworzona, dla tych którzy mają pod kontrolę grę od początkowych minut spotkania do samego końca meczu. Buty piłkarskie Nike Junior mają asymetryczny system sznurowania, który tworzy większą strefę uderzenia oraz kontroli piłki, zapewniając zabójczą skuteczność gry.


nike
Napisał: Vernon Chan
Na podstawie: http://www.flickr.com
Korki stworzone zostały przez Nike dla skutecznych rozgrywających. To znakomite buty dla każdego małego piłkarza. To niezwykle lekkie buty, zapewniające naturalne wyczucie piłki. Buty piłkarskie nike junior wykonane zostały z bardzo trwałych materiałów, zapewniających bardzo wysoki komfort podczas gry. Buty gwarantują doskonałą trakcję, precyzję strzałów oraz dynamikę gry. Buty są jak druga skóra na stopie. W czasie projektowania zastosowano szereg najnowocześniejszych technologi, co sprawia, że gra w piłkę nożną przynosi wiele niezapomnianych chwil.

Buty piłkarskie nike junior wykonane zostały z najwyższej jakości skóry naturalnej z solidnymi wykończeniami - hurtowniasportowa.net. Korki są wytrzymałe, za sprawą wzmocnienia przy pięcie i na nosku.
Dodatkowo mają wyprofilowaną wkładkę, która świetnie dostosowuje się do stopy.
Stylowy design butów pozwala na wyróżnienie się na boisku. Przykuwające uwagę logo Nike nadaje butom niepowtarzalnego charakteru. Buty piłkarskie Nike Junior zostały wykonane z myślą o zwinności.
Dopasowane do anatomicznego kształtu cholewki wspaniale stabilizują stopy. Cholewka zapewnia doskonały poziom tarcia oraz doskonale przylega oraz dopasowuje się do ruchu stopy. Buty zapewniają Znakomitą stabilizację i amortyzację. Wkładka z materiałowym wykończeniem odzwierciedla kształt stopy. Fakturowany materiał poprawia kontakt i zapewnia maksymalną kontrolę.


nike
Napisał: Nike
Na podstawie: www.r-gol.com
Buty piłkarskie nike junior są niezwykle lekkie. Podeszwa wykonana została z trwałejj na ścieranie gumy. Bieżnik zapewnia natomiast znakomitą stabilność na boisku. Ograniczony do minimum opór powietrza gwarantuje osiąganie najwyższych przyspieszeń. Specjalne obszycia zapewniają jeszcze większą wytrzymałość. Buty piłkarskie nike junior posiadają miękkie kołki o różnorodnej długości i szerokości.

Delikatna podeszwa ze stożkowymi wkrętami powoduje, że korki łatwo wgryzają się w ziemię i gwarantują naturalną swobodę ruchów oraz ułatwiają zwroty w każdym kierunku, zapewniając przyczepność w czasie gry na miękkiej murawie oraz na suchych nawierzchniach trawiastych.
Sznurowanie przesunięte zostało w kierunku środka, co stworzyło większą strefę kontroli nad piłką.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 14:30:03
Tagi: technologia, gra, murawa