DkPanc

Najbardziej interesujące akcesoria w dziale nagrywania filmów i zapierającego dech w piersiach świata sportowców.

Z pewnością każdy z nas oglądający od czasu do czasu telewizję lub mający sprawny dostęp do internetu widział chociaż raz ciekawe ujęcia wideo, o tematyce sportu. Szczególnie prosto można odnaleźć takie zapisy z dyscyplin, które są bardziej ekstremalne od pozostałych. Dlatego też niezwykle popularne stało się używanie profesjonalnych, ale także niezbyt drogich kamer, które dają możliwość na nagrywanie zapierających dech w piersiach ujęć.

kamera
Napisał: Robert Scoble
Na podstawie: http://www.flickr.com
W ostatnich latach kamery sportowe zostały ogromnym światem, a ich paleta spośród której można wybierać jest szczególnie szeroka. Można więc dostosowywać dany typ kamery do swoich uwarunkowań i uwielbianych dyscyplin sportowych. Jednak niezależnie od dziedziny prym wśród oferty innowacyjnego sprzętu, jakim bezsprzecznie są kamery sportowe wiodą GoPro Hero 4 Session. Nic w tym jednak dziwnego, gdyż mają one sporo plusów wyróżniających je spośród reszty.Przede wszystkim GoPro Hero 4 Session jest absolutnie wodoodporne, dzięki czemu miłośnicy sportów wodnych też mogą dokumentowania wspaniałych ujęć, czy to z wyprawy kajakarskiej, czy po prostu skoków do wody z klifów i półek skalnych. Co więcej kamery sportowe tego typu są również odporne na wiele wstrząsów i uszkodzeń, które przecież w czasie uprawiania sportu są niezwykle częste. Jeżeli mowa natomiast o komforcie nagrywania z użyciem kamery sportowej, to także nie ma powodów do zmartwień, gdyż sposobów ich umocowywania, czy to przy kasku ochraniającym głowę, czy też na przodzie łódki jest naprawdę dużo. Dzięki temu na pewno każdy sportowiec znajdzie pasujący mu sposób na najbardziej komfortowe wykorzystanie tego innowacyjnego rodzaju kamery sportowej.kamery dla sportowców
Napisał: Gavin Craigie
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dostając tak wiele funkcji i ciekawych rozwiązań technologicznych nie musimy zamartwiać się o niemiłą dla kieszeni, wygórowaną cenę, gdyż porównując do innych sprzętów do zapisu wideo, kamery sportowe wyglądają naprawdę dobrze. Jeżeli więc pasjonujemy się sportem i chcemy dokumentować to co przeżyliśmy, warto pochylić się nad paletą kamer wykorzystywanych w rozmaitych jego dziedzinach. Być może dzięki temu będziemy mieli możliwość zachowania tych wspomnień na zawsze i przywoływania ich, nie tylko, w pamięci po latach.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 10:07:41
Tagi: Internet, kask, sprzęt