DkPanc

Opis książki Leksykon VAT 2012.

Firmy prowadzące biznesy w naszym kraju mogą odliczać VAT z większości zakupów, które mają wliczone, jako koszty. Przy podatku tym obowiązuje tak nazywana zasada samo deklarowania, czyli opierająca się na tym, że podatnik sam oblicza i wpłaca do adekwatnego urzędu skarbowego wyliczony podatek VAT.


podatki
Napisał: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu
Opis książki Leksykon VAT 2012 jest jedną z najbardziej popularnych książek w Polsce, która wydawana jest każdego roku już od paru lat. Mieści ona sporo odpowiedzi na nieproste zapytania odnoszące się do VAT-u. Leksykon VAT był wiele razy nagradzany. Posiada wnikliwe i przejrzyste opracowanie kwestii związanych ze stosowaniem aktualnych na rok 2012 przepisów o VAT.

Znajdujący się tu nieskomplikowany system haseł umożliwia szybkie odnalezienie pożądanego zagadnienia. Książka ta nie jest tania, lecz jest warta swojej ceny. W najnowszym wydaniu odszukać można między innymi aktualne stawki podatkowe na obuwie dziecinne czy oraz zmiany w zakresie reguł zmiany opodatkowania liczonego za rok 2011. Książka otrzymała bardzo dużo nagród kręgów rzeczoznawców podatkowych, co dało jej wyśmienitą rekomendację. Stała się bardzo poszukiwaną książką podatkową aktualnych lat.

pieniądze
Napisał: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu
Zredagowana jest bardzo łatwym i komunikatywnym językiem Można rzec, że na pewno jest to lektura książka dla wszystkich podatników VAT. Odnaleźć tutaj można też mnóstwo najnowszych , niepublikowanych dotychczas orzeczeń werdyktów sądów administracyjnych, odnoszących się do aktualnie istniejącej regulacji podatku VAT (od produktów i usług). Książka ta składa się z dwóch tomów – tom pierwszy ma aż 1667 stron, a tom drugi 360 stron. Kupić ją można w księgarni jak też zamówić przez Internet. Na stronach internetowych, gdzie można ją zamówić, można też zobaczyć opinie na jej temat.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-05 16:26:38
Tagi: Internet, książki, podatek VAT, VAT