DkPanc

Rajska wyspa

Pocztówkowe białe wybrzeża z mięciutkim piachem, kokosowe palmy schylające się do przejrzystego morza. Słoneczko i dźwięki merengue, pełna egzotyka, równikowe niebo dla miłujących karaibską dynamiczność jak też wyjątkowe, malownicze pejzaże. Leniwe dnie oraz pełne rozrywek noce, egzotyczne drinki to znakomita idea na niezapomniane, karaibskie wczasy.

Wakacje na Dominikanie
Napisał: meltingdog
Na podstawie: www.sxc.hu
Dominikana to drugie co do rozmiaru państwo na Karaibach, odkryta dla Europy w 1492 r. przez Krzysztofa Kolumba. Współcześnie Dominikana zajmuje czołowe miejsce w spisie ulubionych karaibskich miejsc wypoczynkowych - sprawdź: wczasy na Dominikanie. Wielką rolę w popularności wyspy mają sami Dominikańczycy, hiszpańskojęzyczni Kreole - potomni dawnych osadników i niewolników, prostolinijni, przyjacielscy i naturalni, co wyraża się w pełnym ekspresyjności tańcu merengue. Środek wyspy pagórkowaty i porośnięty równikowymi lasami, wybrzeże zaś to piaszczyste plaże, jakie ciągną się całymi kilometrami. Omywane nadzwyczaj ciepłą wodą niebywale turkusowego morza porośnięte są wysokimi palmami kokosowymi, które wyrastając wprost z piasku, zapewniają miły cień oraz przydają egzotyki czarownym zmierzchom słońca.Pośród 10 najpiękniejszych plaż w świecie znalazła się Bavaro Beach, na wschodzie Dominikany. Słodkie egzotyczne owoce, ananasy i papaje, świeże jarzyny jak też przyprawy - to także narodowe bogactwo słonecznej Dominikany (wczasy na Karaibach). Znakomite steki z regionalnych hodowli, cudowne owoce morza: langusty, małże oraz wyborne ryby zachwycają różnorodnością smaków. Każdych tych specjałów można posmakować podczas wczasów w hotelach, które poza kuchnią międzynarodową proponują także miejscowe dania.
Dominikana słynie z doskonałej bazy hotelowej. Są tu obecne największe i najbardziej ekskluzywne światowe sieci hotelarskie, jakie oferują komfortowe wczasy w nowoczesnych, świetnie wyekwipowanych, dużych hotelach zlokalizowanych przy plażach. W jaki sposób odnaleźć wakacje dla siebie? Nic skomplikowanego, starczy wpisać w wyszukiwarkę zdanie: Dominikana wczasy czy też Dominikana wakacje, (ewentualnie Dominikana wycieczki) żeby odkryć bez liku ogłoszeń - http://www.villapolonia.eu/dominikana.html|http://www.villapolonia.eu/nurkowanie.html">http://www.villapolonia.eu/nurkowanie.html|http://www.villapolonia.eu/slub.html">http://www.villapolonia.eu/slub.html}. Najlepiej takie wakacje zarezerwować jak najwcześniej, najodpowiedniej na początku roku. W tym okresie oferty urlopowe będą najbardziej korzystne.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-05 12:10:46
Tagi: morze, hotel, palmamy kokosowe, stek, kuchnia międzynarodowa