DkPanc

Jacy młodzi twórcy internetowi są współcześnie w najwyższym stopniu popularni oraz które treści proponują swoim oglądającym?

Przełom XX i dwudziestego pierwszego w. to okres następnych ogromnych zamian technicznych. Telefony komórkowe, sprzęty mobilne czy wreszcie sam Internet. Swobodny dostęp do wszystkich wymaganych w tej sekundzie informacji to wybawienie dla wielu osób.

portal społecznościowy
Napisał: David Mulder
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jednak te wszystkie treści ktoś musi tworzyć oraz umieszczać. Tzw. media społecznościowe skupiają w sobie miliony ludzi takich jak Krzysztof Gonciarz facebook. Ten młodzieniec, urodzony 19 czerwca 1985 roku robi współcześnie oszałamiającą karierę na całym świecie. Krzysztof Gonciarz instagram posiada już na swoim koncie ok. 4000 zrealizowanych projektów różnego typu, swoją działalność prowadzi praktycznie na kompletnym globie - w Kraju Kwitnącej Wiśni, w Stanach Zjednoczonych czy oczywiście w Polsce. Nic zatem nietypowego, że jest obecnie jednym z czołowych polskich autorów wirtualnych.

Odmiennym młodym wytwórcą internetowym jest Kaluch youtube, jaki na swym kanale w najobszerniejszym serwisie z filmami udostępnia swoje produkcje, na jakich wchodzi w postać recenzenta gier komputerowych. Kaluch youtube prowadzi swą aktywność od blisko 10 lat i poprzez taki okres opublikował przeszło 500 filmów i zgromadził przeszło pół milionową grupę odbiorców swojej online pracy.Następnym dowodem na dziennikarską aktywność młodych osób jest pewna Karolina, która na należącym do spółki z Mountain View portalu z filmami stworzyła jeden z w najwyższym stopniu popularnych tzw. kanałów rzeczowych o nazwie stylizacjeTV facebook. Na kanale niniejszym udostępniła już około tysiąca filmików poświęconych tego typu tematyce jak make-up na mokro czy też samoprzylepne rzęsy. Na kanale stylizacjeTV youtube można również poznać 10 kosmetyków za maksymalnie 10 zł czy np. jakie są koreańskie kosmetyki.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-12 16:26:37
Tagi: Internet, film, online