DkPanc

Jak w dobie łatwego dostępu do internetu stworzyć oryginalny film reklamowy?

Popularność nowych technologii w branży reklamowej oraz łatwość dostępu do nich na skutek względnie niewysokich dla zwykłego obywatela cen spowodowały, iż w dzisiejszych czasach prawie każda, nawet najmniejsza, firma może zamówić profesjonalny film reklamowy.

Jak wybić się z tłumu?

odwiedź stronę
Napisał: Karol K
Na podstawie: http://www.flickr.com
Świetnym pomysłem jest skorzystanie z oferty agencji reklamowej zajmującej się kręceniem tego typu filmów za pomocą dronów. Filmowanie z lotu ptaka pozwala na możliwość przedstawienia Państwa obiektu z doskonałej perspektywy. Z omawianego rozwiązania czerpią w głównej mierze hotele, centra sportowe, pałacyki, a także obiekty szkoleniowo-konferencyjne.Zdjęcia z powietrza umożliwiają przedstawienie okolicy - co niewątpliwie stanowi idealne tło dla prezentacji. Powoduje ono oprócz tego ciekawość widza, ze względu na perspektywę zazwyczaj dla człowieka nieosiagalną.

Jednak pokaz obiektów związanych z szeroko pojeta turystyką i sportowych, to jedynie mała cząstka tego, do czego można wykorzystać drona. Zwykle z takiej oferty chętnie korzystają także władze lokalne, producenci filmów fabularnych, czy narzeczeni planujący wyjątkowy ślub. Wybierając producenta planowanego filmu, powinniśmy zapytać o to, jakim rodzajem sprzętu dysponuje, a tu link do megiceye.com.pl. Stawki za godzinę materiału są dyktowane popytem, a zatem niemal identyczne w przypadku wszystkich firm.

Widok z lotu ptaka na fabrykę
Napisał: Henrik Mayor
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jednak rodzaj kamery, oraz samego koptera, lub chociażby sprzetu odpowiedzialnego za stabilizację obrazu, są bardzo odpowiedzialne za znaczące rozbiezności w jakości obrazu. Dobrze jest też poprosić o portfolio i w ten sposób sprawdzić, czy oferta potencjalnego operatora spełnia nasze oczekiwania.

Reasumując, możemy być pewni, że nasz spot, zrealizowany w omawiany sposób będzie udanym projektem i zapewni naszemu oglądającemu możliwość odbioru rzeczy, których zupełnie się nie spodziewał. Co za tym idzie, osiągniemy postawiony na początku cel wyróżnienia się na tle konkurencji.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-12 16:13:26